Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy csak kényelmi és anyagi biztonság szempontjából nem szakítottatok/váltatok el?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 09:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem én most így vagyok, 3éve együtt vagyunk, együtt élünk, van egy babánk is, és az ő érdekeit próbálom figyelembe venni, holott nem vagyok boldog, és talán már szerelmes sem..
2010. júl. 26. 09:21
 2/5 anonim ***** válasza:
megértelek, nálunk is ez van. azzal a különbséggel, hogy még nincs baba, de egy éve házasodtunk össze és már 5 éve együtt élünk. szóval én is úgy érzem, nem vagyok boldog, már nem vagyok szerelmes, de sajnálok kiszállni egy kapcsolatból, ami nyugodt, jó, harmónikus. és már babát is akarok, és ő a legalkalmasabb erre. tudom, hogy ez így gáz, de persze szeretem és minden szép és jó, csak a szerelem és a boldogtalanság talán azért más. én megértelek.. próbálj meg beszélni a férjeddel, hogy mi a gond, mi a bajod. az sokat segít. hátha megtudjátok oldani egy romantikus hétvégével vagy vacsorával. vagy egy nagy beszélgetéssel. de én a helyedben nem válnék el. most így nyugodt helyzet ez a babának, persze ha nincs napi veszekedés. jó anyagi szempontból is, neked is könnyebb hogy van aki segít, aki neveli veled együtt, aki törődik veletek, stb. és különben meg mi nők hajlamosak vagyunk arra, hogyha valami nem jó, akkor már úgy érezzük, itt a vége. de azért helyrelehet hozni sok mindent. mi már átéltünk nagyon sok rosszat és nagyon sok jó együtt, talán ezért is olyan erős a kapcsolatunk. lehet hogy már nincs szerelem és az a nagy boldogság, de harmonia és nyugalom van. kinek mi a legfontosabb. szóval kitartás! de egy nagy beszélgetés azért nem árt ilyen helyzetben a férjeddel! 30/N
2010. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Én csak annyit tudok mondani nektek, hogy addig váltsatok amíg nincs gyerek. A barátom élt ilyen kapcsolatban mint az előttem szóló. Kényelmes volt, főleg az asszonynak, mert ő jól bírta az állandó egyet nem értést. Baba is összejött. A kapcsolat meg tönkre. A párom százszor megbánta hogy nem hagyta előbb ott a feleségét, mert most a gyereke és köztem ingázik. A nő meg mai napig sajnálja hogy oda a biztonság, meg a jól kereső férj. Szánalmas. A szerelem győzött, imádjuk egymást, de ha közös gyereket csináltunk volna, mert időben lett volna bátorságunk lépni, akkor ezerszer jobb lenne. Okos ember más kárán tanul.
2010. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, még te is kerülhetsz oylan helyzetbe, mint a volt feleség. Tudod a szerelem nem tart örökké...
2010. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, tisztában vagyok vele. Igyekszem úgy élni ezt a kapcsolatot, hogy bármi problémája van a páromnak, elmonhassa nyugodtan. Eddig működik. De ha nem fog, akkor nem maradok vele a kényelem és biztonság miatt. Főleg meg nem fogok egy harmadik személyt okolni a történtekért.
2010. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!