Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyanok vagyunk, mint a tűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok vagyunk, mint a tűz és víz. Mégis szükségünk van egymásra. Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés
Szal 18éves lány vagyok 2 és fél éves kapcsolattal a hátam mögött,mivel a srác dobott engem.Magyarázat a bizalomhiány volt.Sajnos a kapcsolatunk nem volt felhőktől mentes,de szerettük egymást.A fő probléma az volt,hogy én máshol tanultam mint ő,kollégista voltam így bizalmatlan volt velem.Kb,4-4,5 hónapja szakított velem..nagyon magamalatt voltam...pszichológushoz is jártam.A gond csak az h mai napig túl jóban vagyunk...vagyis ez nem gond,csak sajna én még mindig szeretem.A túl jóba alatt azt értem,hogy oylanok vagyunk mint akik járnak,tehát szexualitás,veszekedés,közös program...Viszont nekem ez kevés és így nem jó.Szeretném ha újra kibékülnénk,de amikor felvetem ezt a kérdést ő azzal érvel,hogy msot megyek el egyetemre...nem működne..pedig én annyira szeretén..Szerintetek is felejtős azz ügy?vagy harcoljak érte???
2010. júl. 25. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A kialudt tüzet, nem lehet újraébreszteni, csakha újat raksz.


A válaszom nem.

Ne foglalkozz már vele szerintem.

Nem hiszem már az ilyen újbóli kezdésekben.

18L

2010. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeptó?neharagudj de az mit jelent?:)
2010. júl. 25. 23:36
 3/5 A kérdező kommentje:
De a leggázabb az az egészben szeret mondja,érezteti...énis...mégsincs békülés...na ez hogy van?
2010. júl. 25. 23:38
 4/5 anonim ***** válasza:
addig kúr, ameddig nem talál nálad jobb alanyt. Ha élvezed vele a szexet, akkor csináld, amíg lehet, de többre ne számíts
2010. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ő azt mondja, h nem szeretné, akkor valszeg nem is szeret téged. Sztem bocsi, de felejtsd el.

Vagy beszélj vele..de nem hiszem.

2010. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!