Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezem meg? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezem meg? Vagy mit lépjek? Haverból szerelem?

Figyelt kérdés

Egy régi haverom nagyon tetszik, szerintem én is neki. Szeretnék vele összejönni. Eddig még igazán egyiken sem mertünk lépni, mert mégis csak furcsa ez nekem, hogy jó haverból szerelem...

Ritkán talizunk, mert kb 40km-re dolgozik most tőlem, de szokott hazajárni, és akkor ha tudunk. talizunk. Ha együtt lennénk hétvégente biztos megoldható lenne a találkozás, esetleg egyszer-egyszer hétköznap is.


Ha én nem lépek valamit akkor ő biztos, hogy nem fog, még ha ő is szeretné, akkor sem. Arra is gondoltam, hogy közben nem-e meggondolta már magát, vagy ő sem tudja eldönteni, hogy szeretné-e a dolgot.


Lényeg: Lépnék én, de nem tudom, hogy mit...

Írjak neki egy sms-t? De mit írjak bele?

Írjam le, hogy szeretnék vele összejönni? (de ez így olyan béna megfogalmazás, vagy nem?)

Vagy egyszerűen, csak csókoljam meg legközelebb? :P

Esetleg kérjek tőle valami szívességet? És majd utána? (Hallottam ezt, hogy érdemes kipróbálni, hogy hogyan reagál a dologra)

Vagy hívjam el valahová?


Sms-ben ti hogyan írnátok le? Nem akarnám már tovább húzni a dolgot, mert elég régóta "bénázunk" már. Azért gondoltam, hogy kereken meg kéne neki írni, hogy én mit szeretnék. Csak nem tudom, hogyan fogalmazzak...


Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!

22/L


2010. júl. 25. 22:09
 1/3 anonim válasza:
háát ez elég bonyolult..de szerintem inkább próbáld meg személyesen megbeszélni vele és talan akkor megfogalmazni is könnyebb:)Szerintem ne gondolkodj sokat a megfogalmazáson mert még a végén más lesz mint amit tényleg mondani szeretnél..ne légy bátortalan csak mondd meg neki hogy mit érzel és mit szeretnél aztán majd kiderül hogy mit reagál:) sok szerencsét
2010. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg vagy mondd meg neki (állj elé, és bökd ki, hogy "nagyon tetszel nekem"), esetleg hívd el valahova randira - de tisztázd, hogy kettesben szeretnél lenni vele, mert szereted a társaságát, stb -, hogy értse, bejön neked.

Sms, e-mail, msn nem jó erre. Ha tényleg nagyon jó haver, még akkor se fogja ezt elújságolni senkinek, ha nem jön össze.

Soksikert! :)

2010. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Majd megpróbálom összehozni a személyes talit! :)
2010. júl. 28. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!