Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok 8 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy nekem nagyon tetszik egy 22 éves fiú..csak az a baj hogy több évig bele volt zúgva nővérembe és nem tudom hogy most is..de szerintem nem mert..már több éve nem látta!én 14 éves vagyok..tudom kicsit durva..egy 22 éves fiúhoz..de akkor is..olvastam olyat is ahol 17 év a korkülönbség..

nagyon sokat szemezgettem a fiúval meg kacsingatott..meg minden!nem tom mit tegyek!!?!?!??..haggyam inkább?segitsetek!


2010. júl. 25. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha te 14 vagy, ő meg 22, akkor így szerintem sok. Neki már teljesen más a gondolkozása, mást akar és nehogy az legyen a végén, hogy csak hülyíteni akar téged és nevetni rajtad a haverjaival, hogy beleesett egy 14 éves lány.
2010. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még szerintem sok..
2010. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak poénkodik.Ennyi idősen még sok ez a korkülönbség,szerintem hagyd.
2010. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de olvastam egy olyat is ahol egy 14 éves együtt van egy 20 évessel..az is sok ilyen korban nem?
2010. júl. 25. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban valóban sok. Szerintem felejds el ezt a történetet, csak játszik veled.
2010. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
okés!megpróbálom!Köszönöm a kommikat^^
2010. júl. 25. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Közöttünk is 8 év a korkülönbség. 17 voltam mikor összejöttünk, ő 25. Most 20 vagyok, ő 28, és így már egyáltalán nem ézem soknak.
2010. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hat tenyleg felejts el , mert csak jatszik veled...pff o erett nore vagyik... ebben a korban meg valoban sok a 8 ev.
2010. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!