Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lettél túl rajta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lettél túl rajta, hogy oldottad meg?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek előttem 2 hosszabb kapcsolata volt. De van ezen kívül még "múltja" is. Néha mondta, hogy rosszul érzi magát emiatt. Konkrétan soha sem kérdeztem rá, hogy mit csinált, mennyi sráccal feküdt le előttem. Ha belegondolok, mindig rossz érzés fog el. Lehet azért mert nekem Ő az első minden tekintetben. Tudom, hogy ami történt, megtörtént és az a múlt része. Nagyon szeretjük egymást, azzal nincs gond. Hogyan tegyem magam túl ezeken a rossz érzéseken? Lehet hogy jobb lenne nem is tudni a dolgairól?

Mindketten 19ek vagyunk.


2010. júl. 25. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
jobb ha nemtörödsz vele. én majdnem beleőrültem.
2010. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, és akkor majd tudunk segiteni.
2010. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Barátom Te olyan hülyeségeken agyalsz ami már nem normális!

Talán zavar,hogy kikkel farkalt előtted?

Hidd el sokkal jobb egy olyan lánnyal kezdeni akinek már volt kapcsolata mint egy olyannal aki szűz.És ha meg csalt volna akkor mennyire agyalnál???????????

Inkább élvezd az életet vele és ne foglalkozz mással!!!!!!!!!!

2010. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jobb, ha nem tudsz róla. Meg ne gondolj a legrosszabbra, pl én egyszer elmondtam a barátnőimnek, amikor kicsit be voltam csípve, hogy tök rosszul érzem magam, mert a baráti körömben nekem volt a legtöbb pasim, és volt egyszer egy srác, aki ilyen egyéjszakás volt. Ez nálam 5 pasit jelent, 23 éves vagyok, a barátnőim meg kinevettek, hogy ezért senki nem fog elítélni, mert másnak sokkal több volt ennyi idősen, én meg erre hittem azt...

Szerintem egy pasinak semmiképpen nem kell tudni, hogy hány sráccal feküdt le előtte a barátnője. Arra gondolj, hogy most csak veld van, szeret, és tekints úgy a múltjára, hogy az csak "gyakorlás" volt egy komoly kapcsolat előtt.

2010. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 25. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!