Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok találni egy jó perverz, szeximádó lányt?

Figyelt kérdés
az életben megvan mindenem,csak egy ilyen lány hiányzik.vannak még ilyen lányok akik nem mások idióta véleményére adnak,hanem azt csinálják ami nekik ténylegesen a legjobban esik?
2010. júl. 25. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Luxusk*rvák közt keresgélj.
2010. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mit jelent a jó perverz? lehet, ott a baj, hogy túl perverz vagy...
2010. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a jó perverzitáson konkrétan mit értesz? elég tág a fogalom, perverz a nekrofíl hajlam is, valahogy én mégsem vágyom olyan partnerra, aki vágyálmaiban holttestekkel szexszel? te igen?
2010. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nekem a perverz azt jelenti h szeret nagyon szexelni,vad közben,akárhol rávehető a szexre,és nagyon jól tudja csinálni.
2010. júl. 25. 12:19
 5/14 anonim ***** válasza:
akkor az nimfomán, inkább.
2010. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
én ilyen vagyok:$ vagyis erre nemrég döbbentem rá... összejöttem (életem első) barátjával, és az elején mindig leállított h neki ez a tempó gyors... én így éreztem jól magam, nekem kellett h simogassam, kényeztessem és h ő is engem. végülis (csak) 10 nap után feküdtünk le... nem gondoltam volna ezt magamról, mert eddig simán vártam volna egy évet ha járok valakivel, de hát ez van:)
2010. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
szívesen kipróbálnám veled ha valóban ilyen vagy
2010. júl. 25. 12:43
 8/14 anonim válasza:
12:39 vagyok...öhm...nemtudom olvastad-e dee van barátom...mondjuk már nem sokáig. hol laksz?:D
2010. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem mások véleménye miatt nem perverzek, hanem mert nekik AZ ESIK JÓL. Ezt olyan nehéz elképzelni? Ami perverz, az abnormális, és ami abnormális, az azért az, mert eltért a többségtől. Ebből következik, hogy ilyen kevés van, úgyhogy nem lesz könnyű ilyet találni. Esetleg valami chat fórumon keresgélj.
2010. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonló:) De ezt inkább Istenke csapásának tartom:S
2010. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!