Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Mitől lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mitől lehet az az érzésem hogy többet nem fogunk találkozni?

Figyelt kérdés

Tehát az van hogy már lassan 1hete nem találkoztunk. Van egy olyan érzésem hogy nem is akar többet találkozni velem. Legutóbb volt az első csók romantikus volt de mikor megcsókoltam őt utána elfordult és megkérdezte hogy mikor csókolóztam elösször szerintetek miért? azta kedden beszéltem telefonon vele őhívott fel mondtam hogy hiányzik erre ő pont ezt akartam mondani. Szerdán küldtem neki sms-t szintén leírtam hogy hiányzik utána írta ő is hogy én is neki. Pénteken msn-en beszéltünk itt szintén én mondtam hogy hiányzk ő csak annyit hogy én is neki és nem tudja mikor tudunk legközelebb találkozni. Ma küldtem neki sms-t de nem írtam hogy hiányzik de őse írta hogy hiányzok neki aztán a válaszsmsembe beleírtam hogy hiányzik. és ennyi de msn-en is hagytam üzit neki hogy nagyon hiányzik eddig csak 2szer hagyatm ott üzit neki. msn-en is ritkán van a szomszéd városban lakik meglepném őt de félek hogy zavarnám őt mert sztem nem véletlenül mondta hogy majd szól ha tudunk találkozni. De most nemrég elfogott egy olyan érzés hogy nem is fogunk többet találkozni csak nem akarja megmondani hanem csa így hogy hanyagol:( szerintetek van benne valami? A lány véleménye rólam az hogy kedves aranyos szeretnivaló nyugodt vidám srác vagyok ezt még az első randin mondta hogy ilyennek ismert meg. Az első és második randi között 2 nap telt el. De hétfő óta semmi. Lehet hogy túlzásba viszem? vagy csak simán tényleg nem ér rá? De most úgy döntöttem hogy várok még ő jelentkezik nem küldök sms-t se üzit nem hagyok majd és nem kérdezem meg mindig hogy mikor tudunk találkozni megint. Rákérdezni nem merek hogy miért nem tudunk találkozni mert lehet tolakodásnak venné vagy azt hiné hogy nem hiszek neki. Mit tegek?

Jah még annyit hogy ő 16L ,én 19F

Köszi a válaszokat előre is.


2010. júl. 25. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
hát igen egy kicsit túl komplokálod :) szerintem ne aggódj ennyire :)mer több mint valószínű hogy elfoglalt ha azt mondta de ha te nem bízol benne akkor egy kicsit magadba is kéne nézned :) de fontos lenne ha tisztáznád vele hogy hiányzik és a kételyeidet is .
2010. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem hát megpróbálok azért megnyugodni csak hát már túl sokszor vertek át így és hát ezért tartok attól hogy szintén úgy járok mint eddig. Nem szeretném őt elveszíteni. Bízni bízok benne mert még nem adott rá okot hogy ne bízzak csak kicsit fura + hát félek is ha mivan ha vmit elrontottam vagy olyat mondtam amit nemkelett volna és most azért nem akar találkozni...
2010. júl. 25. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!