Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves lány szerethet igazán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány szerethet igazán?

Figyelt kérdés
Az emberek azt mondják,hogy a 13-14 éves lányok csak éretnek hiszik magukat.Szerintem ez eggyáltalán nemigaz hiszen vannak kivételek. Én nem azt mondom h 13 éves lány bujjon össze 18 évesekkel..Sőtt!! gusztustalan és pedofilia. De szerintem 13 évesen a mai világban szerethet egy lány. Például 15-16 éves fiúkat. Véleményetek? Pozitívat,Negatívat elfogadok.:)
2010. júl. 24. 21:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerethet, de egy 13 éves lány még ált. nem elég érett egy párkapcsolatra, ellenben egy 15-16 éves fiúval, akit előbb-utóbb elkezdi érdekelni a szex is.
2010. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Egy 13 éves kislány csak azt hiszi, hogy szeret valakit,

az érzelmei nem valódiak.

26/n

2010. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nemi érettségtől függ az, hogy mennyire tud szeretni egy lány 13 évesen. Igenis tud szeretni, csak olyan korban még nem áll készen egy párkapcsolatra, legfeljebb a saját korosztálybelijével, egy 13-14 éves fiúval, amennyiben a korukhoz megfelelően viselkednek.
2010. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

De én nem a sxex re gondolok. Hiszen vannak olyan fiúk akik rendesek megértik ,hogy a lány még fiatal és nemakar.

Azért köszi a választ.=)

2010. júl. 24. 21:36
 5/24 A kérdező kommentje:
Érzelmei nem valódiak? Az érzelmek teljesen mindegy,hogy ppen egz szerelmi téren vagy esetleg egy családi éppen szülő iránt van..
2010. júl. 24. 21:37
 6/24 A kérdező kommentje:
De ha meg 13-14 évessel jár a lány akkor pedig egyből mindenkinek az a válasza: gyerek szerelem. Pedig 13-14 kortól kezdenek elindulni az érzelmek..
2010. júl. 24. 21:39
 7/24 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szerethet, biológiailag érett vagy, de még ahhoz fiatal, hogy 16 évessel legyen párkapcsolatod, már ha a 16 éves rá akar venni a szexre... Lehet, hogy tud várni, vannak ilyen fiúk is, csak azt ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon, mert kellemetlen élményeid lesznek, pláne így 13 évesen még korai ilyen élményeket begyűjteni.
2010. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mi a b*dös f*ancnak kell ilyen hülyeségeket írkálni?
2010. júl. 24. 21:40
 9/24 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szerethet, úgy mint egy 13 éves. Az érettségi szintjéhez ez lehet megfelelő komolyságú. Később persze majd rájössz, hogy bakfitty volt, de most ez ugyanolyan, mint a felnőttek szerelme "kicsiben". :) Örülj neki, hogy szeretsz, szuper dolog, de csak ésszel! A szexualitást még hagyd.
2010. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok 16 éves. A hugom 13 éves. És én törődök vele.szeretem. És gondoltam utána járok. Azt semmikéépp sem hagyná ő , fajuljon a dolog. És persze én sem. Köszönöm a válaszokat. (:
2010. júl. 24. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!