Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról a 13-15 éves csajokról akiknek 18+ os pasijuk van?

Figyelt kérdés
Titeket nem idegesítenek?:O
2010. júl. 24. 18:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

15 vagyok, barátom 22, már 6 hónapja vele vagyok, és boldog vagyok vele. azért vele járok, mert kedves, és aranyos fiú, tipikus álomfiúm. őszinte velem, és bármiről el tudunk beszélgetni. szinte mindenben hasonlítunk egymásra, elveink, nézeteink, kedvenc színünk, zenekaraink, a baráti körünk is majdnem közös. ő éretlenebb a koránál, ezt nyíltan vállalja is, egyáltalán nem olyan, mint a legtöbb huszonéves. a nagy melegben együtt loptuk a jeget a mekiből, vele járok koncertekre, együtt fürödtünk egy szökőkútban, stb. nagyon dilis srác, a jó értelemben, és imádom, mert mindenben tökéletes nekem. előtte volt 1-2 fiatalabb barátom, de velük nem volt olyan jó, mint vele. nem fél kifejezni az érzéseit, ha baj lenne, megvédene, és nagyon szeretem, és ő is engem. :))

akit meg zavar, az tartsa meg magának :D engem nem zavar a 6 és fél év, őt sem, mert nagyon hasonlítunk egymásra lelkiekben, és nem kéne nála sem fiatalabb, sem idősebb, nem kell másik fiú :))

15/L

2010. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A lányokról nincs véleményem, de a fickókról annál inkább. Már élnézést, de hogy kellhet egy (elvileg)felnőtt férfinek egy kislány. Nekem nem tudna egy 13 éves lány sem testi, sem szellemi kielégültséget biztosítani. Hiába hiszi magáról, hogy érett, komoly, ez nem így van. Nem az. Csak úgy tudom ezt elképzelni, hogy a huszonéves úriemberek egy 12 évesnek az értelmi színvonalán állnak. Hiába tagadják, így van. Másképp ez elképzelhetetlen.

Bírom az olyat aki 27 évesen a szülei nyakán él, egy régi tuningolt kocsi a mindene, 15 éves barátnője van és büszke arra, hogy "felsőoktatásban" elvégzett egy OKJ-s képzést. Bejött az élet.


19/F


Mielőtt egy agymajom nekem szegezi a kérdést barátnőm két évvel idősebb nálam.

Csók a népnek.

2010. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és érdekes igy minkét ellentét válaszát látni
2010. júl. 24. 19:03
 14/17 anonim ***** válasza:
A 13-18 éves párosítás szerintem is durva, a 14-18-asok között már vannak normálisak. Azt nem értem téged miért idegesítenek, ez az ő dolguk.
2010. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
15vagyok a barátom 20,miért lenne baj?-.-
2010. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
15 éves vagyok,és egy 20 éves fiúval ismerkedtem meg két napja...Azt mondja,hogy ez csak egy szám,és nem számít,amíg nem úgy viselkedek,mint egy buta,hisztis 15 éves.Elég érettnek,és felelősségtudatosnak tűnik.Eleinte kiakadt a koromra,de mint feljebb említettem,azt mondja nem számít.Elvégre 15 évesen Én is gyerek vagyok,és a Fiúk amúgy is később érnek :)
2010. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
14 vagyok a barátom pedig 18 szerintem ebben nincsen semmi furcsa vagy idegesítő :)
2010. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!