Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az, amit még elnéztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit még elnéztek a másiknak, mi az, ami még belefér a kapcsolatba? Lent.

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, most alakul egy kapcsolatom. Eddig inkább csak randik voltak, de már mindkettőnknél egyértelmű, hogy nem barátilag nézünk egymásra.


Sajnos kicsit félek is, nem miatta, hanem egy előző "kapcsolatom" miatt. Az 3 hónapig tartott, az volt eddig az egyetlen nekem. Így igazán tapasztalatom sincs. Az az illető szerintem elég sok mindent megengedett magának, ezért is lett vége, ahogyan jobban kiismertem. Ivott, és ha problémát akartam volna megbeszélni, vagy elküldött a jó fenébe, vagy kijelentette, hogy akkor most azonnal, míg részeg, különben "nem válaszol"...


Az egyértelmű nekem, hogy minden embernek van rossz oldala is. És igazi párkapcsolatban úgy is előbukkan az is. De mi az, ami már nem fér bele, vagy hol húzzátok meg a határt? Például kiabálás, bunkó megjegyzések időnként még beleférnek? És azt, hogy két ember hogy kommunikál egymással, lehet alakítani? Ha még az elején közli az egyik, hogy ne ilyen stílusban beszéljen vele a másik fél, akkor az működhet?


2010. júl. 24. 11:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Persze tudom, nem lehet mindig mindenkivel szépen beszélni. Ha fáradt vagy ideges vagyok, én is türelmetlenebb leszek. Nem is arra gondolok, hogy időnként egy kis "morgás", vagy egy-egy ingerültebb, nyersebb megszólalás nem férne bele. Ám ha a másik túlmegy az ilyesmiken, úgy, hogy az bennünket már nagyon bánt, akkor lehet tenni valamit?
2010. júl. 24. 11:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmes nő nem kezd ki piás sráccal meg erőszakossal. Ha komolytalan dolgokon ordibál vagy meg is üt, egyértelmű hogy nem érdemes folytatni, persze a nők többsége pont ezekre a pasikra bukik, akkor is ha tönkreteszi az életüket. Ha rosszfiút fogtál ki magad mellé, neked kel viselnia következményt.

Ha tényleg szeret, nem fogja zavarni hogy nem vagy egy "tapasztalt nőszemély".

2010. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Anno én az "exemnél" nem tudtam a kapcsolat kezdetén, hogy ennyire iszik. Ám ahogyan nyilvánvaló lett, mert a két szememmel láttam, azonnal leléptem.
2010. júl. 24. 12:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Van amit el lehet nézi, amiket pl leírtál. De azt hogy kiabál, meg részeg többször, azt biztosan nem. És jól érzed, ha az elején kimutatod hogy mit nem lehet veled megtenni, akkor később sem fogja magának megengedni hogy így viselkedjen. Tapasztalatból beszélek. Emiatt váltam el 16 év után. A férjem úgy ordított velem mint a fába szorult féreg, én meg hagytam. Tehát én is hibás vagyok. Mai fejjel úgy elküldtem volna a p*be, hogy legközelebb elgondolkodott volna hogy beszél. Utólag sajnálta hogy elválok tőle, ma már úgy tudom nem ordít a jelenlegi párjával. Ő is tanult.
2010. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Örülnék még további válaszoknak is:).
2010. júl. 24. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy hol a határ,azt neked kell tudnod. Én 2,5 évig éltem együtt az exemmel,ő is ivott,néha élt bogyókkal, vagy speeddel,bár nem rendszeresen,de ha ivott gyakran volt agresszív. Kezdetben csak kiabált,amiről úgy gondoltam,hogy még belefér,főleg egy együtt élésnél,ahol nap mint nap együtt vagyunk,haza visszük a munkahelyi feszültségeket,stb.... Én a kiabálást lenyeltem. Később eldurvult a helyzet, betörte az orrom,eltörte több ujjam, volt,hogy félholtra vert. Akkor leléptem tőle,ez után megtalált,s megvert még jobban. Azóta szerencsére elkapták,most börtönben van. Én úgy értékelem a helyzetet, hogy ott rontottam el,hogy lenyeltem neki a kiabálást,és az első pofont. Az ilyesmit nem szabad hagyni.
2010. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Nálunk is előfordulnak veszekedések, még elég hangos "ordibálás" :) is, de mi mondjuk ismerjük már egymást annyira,hogy tudjuk ez az ordítás inkább csak nyomatékosítása a mondandónknak,és soha nem lenne belőle tettlegességig fajulás.Egy biztos, ha bármelyik exem egy kicsi újját felemelte volna vagy piásan ugatott volna velem,rögtön kivágom.Szerintem egy nőnek (sőt van amikor pasik tűrik a nőtől) sem szabadna hagyni magát,hogy bántsák.Le kell lépni,vagy ki kell dobni,akkor is ha nem könnyű.
2010. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!