Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon sok ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én 16 éves vagyok, a fiú pedig 22 éves.

Elvileg a korkülönbség miatt nem lehet köztünk semmi, de én ezt nem akarom elhinni. Szerintem egyáltalán nem akkora ez a korkülönbség hogy kivitelezhetetlen legyen a kapcsolatunk.

Nektek mi a véleményetek?


2010. júl. 23. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nagy a körkülönbség. Ki szerint sok?
2010. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A fiú szerint sok. Nem értem Őt. Nem egyszer mondta hogy érett és értelmes vagyok a koromhoz képest, de mégsem szeretne járni velem a korkülönbség miatt.
2010. júl. 23. 23:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Van olyan barátnőm aki szintén 16 és 23 éves a pasija, de boldogok és már lassan 2 éve együtt is vannak :D
2010. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én megértem a fiút....a hlyében én sem akarnék 16 évessel járni....De mostanában elég sok huszonéves megy rá tizenévesekre..úgy látszik akkor ő más...
2010. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok, és egyidős barátnőmnek már volt olyan pasija is, akinek két gyereke van... sztem nem sok (mármin a 16-22), de ha ő nem akarja, ne kényszerítsd bele. egyébként is, lehet, hogy ez csak egy kifogás.
2010. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel hét év különbség volt köztünk és tök jól elvoltunk sokáig.Ez neked korkülönbség? :D
2010. júl. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Korkülönbség az, hogy a 16 éves barátnőmnek egy 41 éves tetszik, na azt énis ellenzem és mondom hogy keressen mást :S
2010. júl. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most még lehet hogy soknak tűnik, hisz ő már szinte felnőtt férfi, te pedig inkább gyermek vagy. 10 év múlva ez a hat év már teljesen elhanyagolható lenne.
2010. júl. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!