Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találkozunk olyan emberrel akit ha megkedvelünk vagy megtetszik, többé nem látjuk? = (

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik, hogy odamész-e a lányhoz a buszon, aki megtetszik...
2010. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szegény:S sajnállak
2010. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért szeretek bele oylanba akibe nem lenne szabad? :(


Úgy gondolom mindennek van valami oka, tanulsága... lehet, hogy fáj, de majd később rájössz, h oka volt annak, hogy megismerted őt.

2010. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha előre tudjuk hogy nem fogjuk látni többet, nincs értelme találkozni. Nem tudom így értetted-e.

Egyébként meg nem akarjuk elszalasztani az esélyt. Nem minden találkozás végződik hepienddel. El kell fogadni.

2010. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen tudtam hogy nem fogom többet látni mivel végeztem sulival...de a találkozásunk véletlen volt,mert nem tudtam hogy ő ott dolgozik...=(egyébként én is szerettem olyat akit nem kellett volna...:S

fura az élet...

2010. júl. 23. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert isten nem szeret...
2010. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan mint a gyakorló pálya így eddzősz ha majd egy komoly kapcsolat ér véget jobban fel leszel készüéve.
2010. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!