Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek vásárol óvszert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek vásárol óvszert a pasim, ha nekünk nem kell használni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy mikor szeretkezés után felültem az ágyában,ott volt egy hajcsat az ágyában,ami nem az enyém.Észrevette rajtam,hogy valami problémám van,ezért rá is kérdezett.

Múltkor épp elmentünk az ablaka alatt és láttuk,hogy van benn valaki a szobájában.Égett a lámpa és ment a tv is.Meg is említette nekem.Mivel nem egyedül lakik,hanem 2 másik fiúval együtt,gondoltuk,hogy biztos valamelyik a kettő közül.

Miután rákérdeztem,mondta nekem,hogy emlékszem-e arra,mikor elmentünk az ablaka alatt és valaki volt a szobájában.Azt mondta,hogy mivel az övé a legnagyobb ágy a házban(a többi csak kanapé méretű),ezért biztos valamelyik haverja felvitt valami csajt...és az ő csatja maradhatott ott.Mondta,hogy fog beszélni a haverjával,hogy többet ilyen ne forduljon elő.Oké,ezt el is hiszem neki.

De másnap,mikor megkérdeztem,hogy beszélt-e a sráccal,azt válaszolta,hogy igen és elnézést kér.De tagadta,hogy dugtak a csajjal,állítólag csak beszélgettek.A barátom azt mondta,hisz neki,mert szerinte azért nem szexeltek,mert nem volt óvszer a haverjánál.Erre rákérdeztem,hogy neki van-e óvszere és ha igen,akkor miért nem vett kölcsön a haverja tőle(előfordult már).

Azt válaszolta,hogy igen van neki,múltkor vett,3 darab van még.Ezt furcsának tartottam,mert múltkor már csak 1 óvszere maradt és a második menetnél már nem is tudtunk használni.(Mivel szedek fogamzásgátlót,nem használunk óvszert vagy csak kivételes esetekben).A múltkori is egy kivételes eset volt.Azóta nem használtunk óvszert.

Szóval hogy-hogy csak 3 óvszere maradt már a 6-ból,ha újat vett és minek vesz egyáltalán,ha nekünk nem kell?

Ezt meg is kérdeztem tőle és azt mondta,hogy minek vásárolt volna óvszert,hisz nekünk nem kell.És nem azt mondta,hogy ő vásárolt,hanem a haverja.

Össze-vissza beszél:(.Félek,megcsal.

Szerintetek nagyon gyanús?


2010. júl. 23. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
NA VAJON MIÉRT?
2010. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

mi ebbe a baj?

kúr egy másik csajt, naés?

2010. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nagyon összejöttek a dolgok. amiket mondtál mind ellene szól de szerintem nem csal meg:)
2010. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Megcsal.

Jobban jársz ha te mondod ki, hogy vége és nem vársz, míg bemutatja neked az új asszonyt! Az még jobban fog fájni!

2010. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De viszont ezt az óvszeres dolgot leszámítva,semmi furcsa dolog nincs.Egy év után csak kiderült volna,ha csal.

Fel se merült bennem,hogy megcsal ezelőtt..

2010. júl. 23. 16:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Írták,hogy jobb ha te mondod ki,hogy vége.Szerintem előbb járj utána rendesen a dolognak és ezt úgy tudod megtenni,hogy nyitva tartod a szemed az elkövetkező időben,és ha továbbra is akad 1-2 ilyen furcsaság,akkor őszintén beszélsz vele erről.
2010. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy téged akar seggberakni vagy mást.
2010. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem csal meg, mert kimondta, hogy ja igen, még 3 óvszere van. ha csalna, tagadná.
2010. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 JulesM111 ***** válasza:
Ha másik nővel kúr gumival, és nem csókolóznak, akkor az nem megcsalás! xD Szóval, nyugi, szerintem Téged szeret :)
2010. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!