Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak most? Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Szerelmes vagyok de ö nemaz.

Figyelt kérdés
nem jol jött ez most h beleszerettem. elég keveset jártunk és szakitottunk tegnap. mármint megmondtam neki hogy ne keressen (mert ugy viselkedett mintha nemis léteznék neki) Valos szerelem amit érzek?Bele lehet szeretni egy olyanba akinek nem vagyok annyira fontos?
2010. júl. 23. 15:56
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mond meg neki hogy mit érzel és utána hagyd ott akármit mond ne foglalkozz vele! rosszul fogja érezni magát utána!
2010. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobban tetted h elküldted, nem érdemli meg a szerelmedet!! Próbáld elfelejteni és keresni egy olyan fiút akinek te is fontos vagy és csak te létezel számára!!
2010. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!