Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyenkor? Szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor? Szeretem már sok éve.

Figyelt kérdés
Van barátom de őt nem szeretem és azthiszem szakitani is fogok vele..viszont én 3 évig szerelmes voltam a legjobb haveromba aki összejött volna velem ha nem lettek volna alakuloban egy másik csajjal..és még mindig nagyon jóban vagyunk a haverommal és sokszor talizunk mindig beszélgetünk hülyülünk és 3 év után még mindig érzek iránta sokmindent.De ott a barátnője, és szerintem nagyon jól tudja hogy én nem szeretem a barátomat mert szoktunk igy beszlkgetni és én mindig mondom neki olyanokat ami arra utal hogy nemjó vele lenni. De én annyira szeretem a haveromat hogy az valami hihetetlen, és most mit csináljak? Elfelejteni nemtudom mert már oly sok ideje szeretem, ésha az a csaj nem lett volna már rég összejönnénk és járnánk, de én még nem láttam ket együtt mert másik városban laknak, de akkor is..:(Szörnyű érzés..szóval az lenne a kérdésem hogy ha esetleg valamikor szakítanak akkor még lehet rá esélyem h mi ketten?..nem bírom..egyszerüen nemtudom t elfelejteni..nem is akarom..:( mert a legjobb haverok vagyunk és ő keres engem én őt és nem menne..
2008. nov. 20. 13:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Onnan hogy "De ott a barátnője" az nem azt jelenti hogy vele bezsélgetek mert nem ismerem csak elfelejtettem oda irni hogy a mondat többi része a fiura vonatkozik..bocsi mindenkinek
2008. nov. 20. 13:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem az a legjobb ha oszinte leszel vele es megmondod neki,h neked nagyon tetszik sot szereted es,h te szakitsz a baratoddal(es szakitsz is vele),mert ot mar nem szereted.Es kerdezd meg,h o mit erez irantad es lehet-e vmi koztetek.

Sok sikert szoritok...,es ne zavarjon,h van csaja,mert ha tenyleg bejossz neki akkor ott fogja hagyni erted.

2008. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond meg a srácnak hogy mit is érzel iránta, mond meg neki hogy szereted. De előtte szakits a jelenlegi pároddal mert nem fair hogy vele csak szórakozol. Ha már nem jó vele , nem szereted akkor szakits vele. És ha a haverod látja hogy te már megtetted az első lépést, és őis szeret téged, akkor szinte biztos hogy őis lépni fog, és szakit a barátnőjével.
2008. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Attól félek hogy nemet mond mivel egyszer mesélte ugy egy honapja hogy azthiszi szeerelmes lett a bnőjébe.. és én ettől tartok:S amugy 2 hónapja járnak..:S

Köszönöm a válaszokat..

2008. nov. 20. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
az elso vagyok,sztem proba szerencs..hiaba varod karbatett kezzel,h szeressen jobban bele a csajaba..inkabb beszelj vele most..;)
2008. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!