Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én akkor leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Még nem volt tartósabb kapcsolatom fiuval,és eddig még senkinél nem éreztem azt, hogy el tudnám képzelni vele,pedig elég sokan megfordultak már az életemben,minden fajtából, a legtöbb pasi taszít, aki meg nem,úgyérzem attól sem akarok többet barátságnál,még rossz pont h a jobb pasik csak a szexre mennek, legalábbis nálam,de lehet h túl kihívó a külsőm...

Nekem a tempójuk túl gyors.

Viszont csajjal el tudnám képzelni, mert ők nem ilyenek, sokkal jobban egyezne az érdeklődési körünk, nem a szex érdekelné,több érzelem,legalábbis máshogy mutatják ki, a barátság az első, és csak aztán a szerelem,

kaptam már egy kis ízelítőt, és nekem tetszett,

talán azért, mert úgy érzem, h csajjal elvileg csak barátok lehetnénk, és úgy könnyebben tud kialakulni más,

nem kell mindjárt úgy állni hozzá h muszáj összejönnünk,meg siettetnek..

ez furcsa?


2010. júl. 23. 10:25
 1/8 A kérdező kommentje:
*17/L
2010. júl. 23. 10:38
 2/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül.. én is így voltam vele de csak biszex lettem...
2010. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A tiltott gyümölcs mindig édesebb... : D Én hetero vagyok de volt már szexuális kapcsolatom lánnyal és ezerszer izgatóbb volt mint pasival pont emiatt... De én ettől még a fiúkat szeretem. Lehet hogy csak még nem találtál olyan pasit akivel eltudnád képzelni... De ki tudja később még jöhet. De egyébként szerintem csak te tudhatod hogy melyik nemhez vonzódsz. Én nem fogom megmondani :D

17/L

2010. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem, inkább a lányokat szereted, ha nem lennél Bi vagy leszbi akkor meg sem fordulna a fejedben egy csj gondolata! Szerintem nincs szükséged férfira! Inkább csajra!
2010. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem vagy leszbi de ne is legyél. próbálj meg pasikkal randizni még ha nem is akarsz annyira vagy nem is álmaid pasija az, akivel éppen elmennél egy randira. próbáld meg, hogy egyáltalán legyen viszonyítási alapod, tudd hogy milyen igazából egy pasival randizni, csókolózni és később meg mást is.... :) nem baj, ha sok mindent kiakarsz próbálni az életben éppen ezekből a tapasztalatokból fogsz tudni "merni" valamit, ami majd te leszel. úgyhogy menj és pasizz egyenlőre, bulizz, flörtölj, élj és majd kialakul az magától. de ne taszítsd el a pasikat, csak próbáld ki. attól bajod nem lehet :)
2010. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

éppen ez a probléma, h randiztam már pasival és csókolóztam is,meg minden, egyedül szex nem volt:)

De utána jöttem rá h taszítanak.

2010. júl. 24. 15:43
 7/8 A kérdező kommentje:

( amugy elég sok pasival ahoz h tudjak viszonyitani)

és a pasiknál nagyon számit nekem a külső, csajoknál nem annyira :)

2010. júl. 24. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:
ha az vagy nem baj az.. nem hal bele senki. az a lényeg ,hogy boldog legyél és késsz..
2010. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!