Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ki az aki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ki az aki hasonló szituban van? 22/F

Figyelt kérdés
az a problémám hogy nincsenek haverjaim, egy-két batrátom van csak. Így nem igazán szoktam elmenni sehová sem, főként csak otthon ülök. Félénk,visszahuzodó,nehezen nyíló tipus vagyok, mert születésem óta nem látok az egyik szememre és nem tudom magam elfogadni, ezért nincs önbizalmam sem, ezért nincs nagyon senki akivel elmehetnék vhova egyedül meg nem akarok... H szerezzek barátokat? Neten ismerkedés sem igazán jött be eddig..
2010. júl. 22. 23:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ma 00:23. Miért baj h írtam ki kérdést??
2010. júl. 23. 15:12
 12/16 anonim ***** válasza:

nekem se nagyon vannak haverjaim. énis nehezen ismerkedek. magányos idiótának érzem magam.

nemtudom hol kellene ismerkednem. nemisnagyon akarok a lehúzós kétszínű hazug emberekkel ismerkedni. alig van kivétel.

csajba meg csak szemét ribit találok mindig..

2010. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk valami közös helyről.

Munkahely, iskola, kedvenc hobbihely.


Inenn bizony már mind lehet haverokat találni. Utolsó válaszolónak írom.

2010. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!!

Attól, hogy az egyik szemedre nem látsz, nem jelenti azt,

hogy ne lennél értékes tagja a társadalomnak!!

Aki mást mond, az hazudik!

Középiskolában a legjobb barátnőm süket volt az egyik fülére, de ettől mi még nagyon jóban voltunk.


Könyvtárban, teaházban, strandon, bárhol lehet ismerkedni!

26/Heni

2010. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan ember vagy, mint bárki más! Fogadd el önmagad! Légy bátor és ismerkedj! Ne hagyd, hogy a félelem akadályozzon bármiben is! Igenis tessék menni és ismerkedni, semmi veszítenivalód nincs! Vagy van? Nincs! Fel a fejjel, tessék erőt venni magadon és ismerkedj!


Hajrá és sok sikert! :)

2010. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szia! egyetértek az előttem szólókkal, hogy semmi baj nincs veled. Önbizalmad is lesz majd idővel, de ne várd, hogy egyik pillanatról a másikra, és nem attól hogy magadnak magyarázod, hanem a sikerélményektől. Először is keress egy hobbit, mondjuk valami sportot (mondjuk capoeira vagy versenytánc, ott ráadásul többségben vannak a csajok) Vedd komolyan, fejlődj minél magasabb szintre benne, ez már önmagában helyet biztosít neked a közösségben, aztán már jön magától az ismerkedés, mivel minden órán ugyanazzal a csoporttal vagy, és a téma is adott. (pl. milyen cipőben érdemes edzeni, mennyi idő alatt lehet egy jó szintet elérni, satöbbi) Aztán az edzéseken kívül minden közösségi programban vegyél részt (pl. táborok). Nekem volt egy időszak, amikor a gimiben, ahova jártam, pokollá tették az életem az osztálytársaim, és a versenytánc segített, hogy ne boloduljak meg, és legyenek normális baráti kapcsolataim. 22/L
2010. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!