Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan fiúval aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan fiúval aki úgy néz ki mint egy anorexiás?

Figyelt kérdés
igazából nem anorexiás , csak egészségtelen táplálkozás + örökletes dolgok miatt
2010. júl. 22. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha sok pénzed van én igen, amúgy kép? link? emo?
2010. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az igazi az a vékony de izmos,de ha nagyon megnyerő egy srác akkor még esetleg lehet vékony,de anorexiához közelítőről szó se lehet,bocsi de ez van,kezdj el enni és mozogni,nem tudok mást mondani.
2010. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem a test a fontos hanem ami belül van (lehet szívózni h a mája stb.) de tényleg az a fontos
2010. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt nagyon nagyon vékony barátom. Nem volt anorexiás, genetika. Akármennyit evett, akármit, nem hízott egy grammot se. Nálam nem számít milyen a testalkat (persze bizonyos határokon belül), az arc fog meg. Neki is az arca fogott meg, és bár inkább a húsosabb, tömzsibb pasikra bukok, nem volt vele bajom.

20L

2010. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kéééééééépet :'D
2010. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

jah 1 kép jó lenne.

de am simán. miért ne?:)

2010. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen! :)
2011. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy pasi számomra 90 kg alatt csak karácsonyfadísz, úgyhogy nem!
2011. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem. 17L
2011. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy pasi legyen FÉRFIAS! 70kg+ ... pláne, hogy nem vagyok, az a 40 kilós tinip*csa... nem akarom azt, hogyha az ölébe ülök, és szerencsétlennek eltörnének a combcsontjai! :D
2011. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!