Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem találkozni? Fiúk válaszát várom.

Figyelt kérdés
2 hete van barátom, és mikor még nem is jártunk mindig hívott hogy mikor találkozunk, de utoljára 2x is én kérdeztem mikor tali.. elsőnek felhívtam akkor aztmondta majd felhív akkor utána taliztunk este.. utána mikor kédeztem mert már 4 napja nem találkoztunk h mikor tali aztmondta összeveszett az anyjával és nem adja neki oda a kocsit..végül mégis lejött.. msnen folyton ír.. meg hívni is ő szokott.. én alig keresem 1x hívtam és max 3x írtam rá msnen .. gyakszija van még holnapig ezért eddig csak este taliztunk mert estére ért haza, én városba lakom ő meg itt a város mellett egy faluban kb 20 perc.. szeritetek mi a baj? vagy mit csináljak? szerintetek csak átver? vagy megilyed mikor merem keresni? közbe alig szoktam..
2010. júl. 22. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
most ezen mit nem lehet elhinni hogy összeveszett anyjával és nem adja oda a kocsit? kitalálom 14-15 éves vagy:D
2010. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én elhiszem.. nem ez a lényeg.. de ha megkérdezem tőle h mikor tali pedig eddig 2x tettem csak.. akkor kifogásól és nem értem miéért.. beszarik ilyenkor vagy mi???:D és 17 ;)
2010. júl. 22. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet mégse jössz be neki annyira.
2010. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D hááát akkor meg ő vesztett nem én .. :P
2010. júl. 22. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
helyesen fogod fel:D
2010. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jaja :D:D közbe minden kínom.. :Dkb
2010. júl. 22. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:

nyuugii.. :)

lehet hogy tényleg közbe jött neki... én barátom olyan szerencsétlen pl. h mindig akkor haggya el mindenét amikor menni kéne valahova mindig akkor romlik el valamilye amikor nem kéne.. meg mindig elkésik, régebben azt hittem direkt csinálja, de már együtt élünk és rájöttem h nem direkt, tényleg szerencsétlen:DD:S

2010. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ez aranyoos... :)

hát nem mondja h talizzunk meg semmi..

szinte semmirőlsem besz msnen sem.. de kiírta a nevem kezdő betűját csomo pusziba.. nem értem ilyenkor mi van.. miért jó neki gép előtt ülni ahelyett h lejönne..

2010. júl. 22. 20:05
 9/9 anonim ***** válasza:

én is néha érzem h elhanyagol... ilyenkor megkérdem hogy van-e valami gond, vagy csináltam-e valamit ami miatt ennyire szótlan, szerintem te is nyugodtan megkérdezheted :)

lehet még jól is fog neki esni, legalább érzi h érdekled :D

2010. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!