Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet velem? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
a lényeg az h nemrég megcsalt(csók volt)a barátom és bevalotta h mit tett és megkérdeztem tőle h mit érez a csaj iránt és azt mondta h semmit, csak fellángolás volt,és engem szeret,na most én ezt nem hittem el neki,de a megcsalása előtt és most is éreztem h szeret engem tiszta szívéből és h nem akar soha elveszteni.és megbezséltük h újra együtt leszünk mert szeretjük egymást, de én mostanába csak a szexre fókuszálok, nemtom miért:S ha eljön nem esek neki rögtök,de aztán este nem egyszer, neki ez jó hisz élvezi nagyon is, de nemtom h én miért akark folyotn csak vele együtt lenni , úgy... közben meg szeretem.szetek mi lehet velem??
2010. júl. 22. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán nagyon félsz, hogy lesz megint egy másik lány és inkább minél többször odaadod magad neki, hogy ne kívánjon más nőt.
2010. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem feküdt le mással, csak csókolóztak egyszer, nem ugyan az sztem, ettől nem félek h máshoz menne,mert szeret, de én vh most jobban kvíánom tetileg...persze szeretem nagyon is de nemtom h miért van ez:S
2010. júl. 22. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
mert ha nem is tudatosan , de azt akarod h csak a tiéd legyen, veled többet legyen mint ásokkal, és ez neked jó:)
2010. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igaz h nekem jó,de épp h engedem h a haverjaival is elmenjen, sőt most h nyár van ink mondom neki h a haverjaival menjen, jó psze velem is legyen, de mindg eljön este lopni 1-2 csókot, miután a haverjaival volt:)
2010. júl. 22. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!