Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kockáztatnál egy jól működő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockáztatnál egy jól működő barátságot és belevágnál vele egy párkapcsolatba?!

Figyelt kérdés

Tegyük fel, tökjó barátok vagytok, néha szeretkeztek is (mindketten függetlenek vagytok),de ennyi, nem tartoztok igazán mégsem egymáshoz, szabadok vagytok. Maradnátok ebben a helyzetben, vagy belevágnátok vele egy komoly párkapcsolatba, mert nagyon jól kijöttök egymással?!

(25 és 27 évesek vagyunk)


2010. júl. 22. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már lefeküdtél vele, úgyis több mint barátság. Egy komoly párkapcsolatban csupán a kapcsolat magasabb fokú ápolása változik meg. Ha nem félsz teljesen megnyílni, nincs akadály. Másrészt mivel először barátként voltatok együtt, nem az elvárásaitokkal kezdtetek, de ezeket érdemes tisztázni.
2010. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon nagy dilemma lenne...szívem szerint maradnék ebben a helyzetben, csak és kizárólag akkor mernék belevágni, ha a másik nagyon szeretné, és ha már én is úgy érzem, hogy nem lehet tovább tudomást nem venni róla....tehát ha mindketten szerelmesek lennénk és ez már megcáfolhatatlan tény lenne


21/L

2010. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Maradnátok ebben a helyzetben, vagy belevágnátok vele egy komoly párkapcsolatba"


Ha mindketten okos, értelmes emberek vagytok, akik nem csak 2-3 előregyártott sémában tudnak gondolkodni, akkor be lehet vágni, mert ha a párkapcsolat nem sikerül, akkor vissza tudtok állni barátságra. A leírás alapján szerintem megtehetitek, mert már nem vagytok gyerekek, és a szexet és a barátságot a helyén tudjátok kezelni. Viszont értelme sem sok van annak, hogy a barátságot átcímkézzétek párkapcsolattá. Ha esetleg felmerült, hogy össze akartok házasodni, akkor még megérteném, de különben szükségtelen.


Minden más esetben viszont azt mondanám, hogy egy működő barátság többet ér egy bizonytalan párkapcsolatnál, így nem érdemes kockáztatni az előbbit az utóbbiért.

2010. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vágj bele. Én elbtam. Azt mondtam neki szerelmeskedés után, hogy ez volt az utolsó. És miért? Mert lassan bele szeretettem, és féltem, hogy ő nem így gondolja. Utóbb kiderült, hogy ő is többet szeretett volna... De már mindegy. Iszonyúan hiányzik, és fogalmam sincs, hogyan tehetném jóvá. Tehát próbáld meg. Remélem neked sikerül!
2010. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!