Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám én is kényeztetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám én is kényeztetni?

Figyelt kérdés
még nem sexről wan szó de már most is szeretném kényeztetni mert ő is kényeztet engem(én 15 vok ő 25 szal neki bőven wan tapasztalata.......... =D )előre is köszy
2010. júl. 22. 11:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért annyira hihetetlen ez. Szerintem sokkal általánosabb mint bármilyen páros. A 15 éves csaj bűnronda, valószínűleg dagadt, minden társaságból kitaszított lepratanya. A faszi frissen érettségizett (6-7 bukás belefér szerintem), szobafestő-mázoló, kőműves, vagy valami minimálbéres foglalkozást űz. Fontos, hogy nem munkanélküli, hiszen akkor miből tankolná a temperával újrafestett ladát, amivel sikerült felszedni a kislányt. Na meg milyen pénzt villogtatna mikor teszkóba mennek?


Ez ilyen. A mi városunkban ez általános. Cikinek érzem magam, hogy 19 évesen 19 éves barátnőm van...


Amúgy, ha kényeztetni akarod, akkor sz.pd le, vagy verd ki. K.rva bonyolult, tényleg...

2010. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
HA WAN,AKKOR TUTI NINCS.DE NEKED A NYELVTANHOZ LEGYEN ESZED 15 ÉVESEN,NE EGY NÁLAD 10 ÉVVEL IDŐSEBB SZOKNYAVADÁSZ SZEXBELI AKTIVITÁSÁHOZ...
2010. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
42%
Neked meg a caps lockhoz...
2010. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
off :)
2010. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!