Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetben? (lent)

Figyelt kérdés
Az én nevem Szandi 17 éves vagyok, van egy 21 éves lány barátnőm Hajni, és van egy 25 éves fiú barátom, Zsolt. Én és Zsolt pár éve ismerjük egymást, de az elmúlt időben elég közel kerültünk egymáshoz. A hétvégén lementünk én és Zsolt a strandra, csókolóztunk és tapiztuk egymást. Másnap közölte hogy tetszem neki, de nagyon zavarja a korkülönbség. Itt jön a képbe Hajni, akivel szintén csókolózott Zsolt még tavaly, és utána mondta neki hogy csak barátként tekint rá. Hajni ezt nem akarja megérteni, és még mindig reménykedik hogy lehet köztük valami. Zsolt megkért, hogy ami köztünk volt azt ne mondjuk el Hajninak, mert fél hogy elveszti a barátságát. Én nem akarok közéjük állni, mert mindketten fontosak nekem. Amióta volt a strandos kalandom Zsolttal csak rá tudok gondolni. Ha Hajni megtudná mindkettőnkre megharagudna. A hétvégén hármasban fogunk elmenni kirándulni. Szerintetek elmondjam Hajninak ami történt köztünk? Félek hogy Zsolt megharagudik rám.
2010. júl. 21. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vondd kérdőre Zsoltit, h mi az, h végülis 2 lányt hülyít egyszerre!?

Hajni meg megérthetné, hogy nem kell Zsoltinak. Mivel idősebbek nálad, ezért lehetne annyi eszük, h tisztázzák egymás között, h mégis ki mit akar a másiktól :)

Te igazából kettőjük között vagy és nem nagyon tudsz mit csinálni. Beszélj a pasival, h mit is akar tőled. Ha téged akar, akk el kell magyaráznia Hajninak, h mi a szitu :) Hajni meg felnőtt nő létére értse meg, h visszautasították.

2010. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem legfontosabb dolog az őszinteség,mert elöbb-utóbb úgyis kiderül,és úgy már sokkal rosszabb lesz.beszéljétek meg hármasban,hogy végül is ki-kitől mit akar.
2010. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg Zsolttal, hogy el szeretnéd mondani Hajninak a történteket, kérd ki a véleményét.
2010. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zsolti valószínűleg csak meg akar dugni. szerintem.
2010. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

19:36 nem olyan biztos az! ha Hajnival is smárolt és csak barátnak tekinti akkor feltételezhetően nem dugta meg + nem zavarná a korkülönbség ha csak meg akarná dugni Szandi-t,


Szandi!

beszélj Zsolttal! ha azt akarja ,hogy működjön ez a dolog akkor el kell mondanod Hajninak!

Hajni meg ha olyan jó barátod akkor megérti és nem fog haragudni!

2010. júl. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mindenféleképpen beszéld meg a barátnőddel.Ha Zsolt nak egészséges érzései vannak feléd akkor nincs mit titkolni, ha meg más akkor jobb ha elkerülöd.

Tiszta érzéseket nem titkol senki.

2010. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!