Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ötlet? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötlet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Jövő héten végig egyedül leszek, vagyis 8-17-ig, egyedül... És arra gondoltunk barátnőmmel talán valamelyik nap eljöhetne, én nem említettem, de milyen ötlet lenne pettingelni ?? Még nem csináltuk. Ő 1 hónap múlva lesz 14.

14/F


2010. júl. 21. 18:53
 1/8 anonim válasza:

Jó.: DD

Jól fogjátok érezni magatokat kettesben.: DD

2010. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a legjobb ötlet.
2010. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igyvan. és ha feláll a matyi akkor akár le is tömheted
2010. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát ha a csaj is benne van... :)

off: első, jó a neved xD

2010. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
várj még vele, nagyon korai. Inkább nézzetek meg egy jó filmet, vagy játszatok a szgépen...
2010. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó...tökmindegy mit írsz, a kérdést nemazért írtam ki, hogy azt mondjátok meg mit csináljunk,csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, ami nem befolyásolja mi fog történni... :D:D Első 4-nek és mindenkinek is köszi !
2010. júl. 22. 07:56
 7/8 anonim ***** válasza:

"utolsó" vagyok.

Leírtam a véleményem: várj még. De te nem a véleményünkre voltál kíváncsi, hanem megerősítést kerestél egy rossz ötlethez. Remélem, hogy a csajnak van esze...

2010. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne olyan rossz ötlet ?
2010. júl. 22. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!