Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez gond lehet a kacsolatunkban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gond lehet a kacsolatunkban?

Figyelt kérdés
18/L vagyok a barátom 20 éves.Az lene a kérdésem hogy 1 honapba csak 2x vagyunk együtt,és h ez ilyen idös korba baj vagy csak én reagálom túl vagy túl fiatalok vagyunk ehhez??? kicsit több mint 2 éve vagyunk együtt.
2010. júl. 21. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem gond. Ahogy érzitek. Mondjuk, hogyha 1 pár szeretni egymást, akkor többször szokott együtt lenni...
2010. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 hónapba ennyiszer :S Csoda hogy még együtt vagytok :)
2010. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát nem túl gyakori..., de kezdetttől fogva ilyen ritkán bújtok össze? Mert ha csak ennyi az igényetek, akkor nincs gond, de ha egyikőtöknek nagyobb az étvágya, s nem kapja meg, az hosszú távon nem vezet jóra...
2010. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Mondjuk, hogyha 1 pár szeretni egymást, akkor többször szokott együtt lenni..." Jajj,ugyanmár. Ez semmiféle összefüggésben nincs azzal, hogy szeretik-e egymást. Mindenkinek mások az igényei. Nekik ekkora a szexuális étvágyuk, na bumm, nem történt semmi katasztrófa. Ettől még nagyon is szerethetik egymást.
2010. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem is csak akkor ha valamelyikőtök többet akar... de úgy egyébként nem.
2010. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi és várok még választ:)
2010. júl. 21. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit vársz még? Már mindent elmondtak...
2010. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ízlések és pofonok ... Múltkor beszólt a barátnőm h ma Grace klinika van úgyhogy előtte meg utána :D ,na de komolyanan válaszolva ha sikerül találkoznunk akkor minimun 3 menet .... Szerintem átlagos szexuális igényekkel rendelkezünk nekem kevésnek tűnik a ti 1üttléteiteknek a száma ...

20F

2010. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!