Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy legyen valami?

Figyelt kérdés
1 hónap múlva leszek 15 éves és mivel úszom versenyszerűen kell lejárnom kondizni! Többnyire vannak ott helyes srácok akik kb 16-17 évesek lehetnek(inkább 16) és tök sokszor engem néznek meg minden meg mosolyognak meg ilyenek! De odajönni egyik sem! Hogy érhetném el hogy esetleg az egyikkel legyen valami?
2010. júl. 21. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
legalább az egyik d*gjon meg? vagy milyen valamire gondoltál?
2010. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mosolyogj, és kérj tanácsot a súlyokkal kapcsolatban, edzésterv, ilyesmi. Ha nem hülye a kiszemelt, tudni fogja, hogy mire megy ki a segítségkérés :)

Sok sikert!

2010. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hallod basszus neked is látszik mennyi eszed van ! Azt nem értem hogy akkor mi a szarárt írsz! Nem a hülyeségeidre vagyok kíváncsi hanem egy rendes válaszra!
2010. júl. 21. 16:18
 4/11 A kérdező kommentje:
És köszi a választ 16:14-es majd megpróbálom!
2010. júl. 21. 16:19
 5/11 A kérdező kommentje:
mármint a második 16:14-es
2010. júl. 21. 16:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, mint a 16:14-es: mosolyogj te is, kérj tanácsot, kérdezd meg pl. mennyi az idó! Sok szerencsét! :)
2010. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem ez hülyeség, mármint az h "Mennyi az idő?" stb. ha akarsz tőle vmit akkor mond meg neki nyíltan! Hívd el vhova vagy vmi, de ne tökölj ilyen hülyeségekkel. sok sikert!
2010. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy minek akarod, hogy odamenjenek? Barátkozni akarsz velük, vagy esetleg tetszik az egyik? Mert ha csak haverkodni szeretnél, akkor szerintem simán odamehetsz, hogy helló fiúk mi újság. Hiszen gondolom rendszeresen össze szoktál velük futni. Ha meg tetszik az egyik... akkor ugyanígy :) Aztán a többi megy magától! Sok sikert!
2010. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a kérdésed tényleg olyan"már tök mindegy mi van,15 leszek,kell egy pasi,leszarom ki az..." te is jó hülye vagy,hoyg reagálsz az ilyen kommentekre...amúgy meg...menj oda hozzá a kigyúrt válladdal,és csináld ezt: odamész a pasihoz,vállon baszod.majd megkérdezed tőle,hogy "hééé öccse!van egy kis kokszod?höhö.vicceltem.van kedved járni?"
2010. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nemtudhatom neked mi a valami!!

nem bunkózni akartam.

és még mindig ott tart a dolog hogy neked mindegy hogy melyikkel. valamelyikkel valami...

elég ribancosan hangzik hogy mindegy hogy melyik..

2010. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!