Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen bejelöljem vagy neű!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen bejelöljem vagy neű!?

Figyelt kérdés

tetszik egy srác akivel minden nap találkozok.

Igaz még nem szoltunk egyszer sem egymáshoz de nekem nagyon tetszik.

Beakarom jelölni az iwiw-en de mi van ha nem jelöl vissza?

Utánna tök égő lesz találkozni vele?!! Vagy?!


2010. júl. 21. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:

fiut jelöld be. mondjuk fészbuk jobb lenne xD

csak ne idegesitsd üzenetekkel mert az nem jo:)

2010. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mért ne jelölne vissza? szerintem sokat nem veszthetsz.
2010. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Látásból ismeritek egymást...bejelölöd...az iwiw nem harap, virtuálisan a pasi sem. Ha meg nem jelöl vissza, akkor nem, ennyi...minden nap találkoztok..attól még nem biztos, hogy tudja a neved (ha meg van képed, akkor lát, ha rémlik neki, hogy látott már, visszaigazol). Amúgy mostanság nem is ez a fontos, hanem az, hogy minnél több ismerős legyen, mert az kúl.
2010. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


engem is be szoktak jelölgetni a lányok a suliból, de felét nem is ismertem, de visszajelöltem mindet, ég azt is akit csak egyszer kétszer láttam!

2010. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze , hogy jelöld be! és írj neki hogy szívesen megismernéd, ha visszajelöl....hajrá.
2010. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
bejelöltem. És nem jelölt vissza :S
2010. júl. 21. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:
elutasította vagy nem is nézte meg? :|
2010. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem utasitotta el csak nem jelölt vissza. volt fent már kétszer.
2010. júl. 21. 18:42
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet h nem vette észre, de lehet h nem akarta. következőleg beszélj vele pár szót, lehet h azt se tudja ki vagy
2010. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!