Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na szóval több mint 2 hete lett vége a kapcsolatomnak. Azóta semmit nem tudok róla. Azt mondta megunt.Ezért szakított velem. Én viszont nagyon szeretem még mindig sajnos.

A kérdésem hogyan szerezhetném vissza?

Egyáltalán próbálkozzak?

Volt már valaki hasonló cipőben?

Ha próbálkozzak mivel próbálkozzak?


(Egy kétségbe esett és nagyon szerelmes 18 éves lány)

Köszi a normális válaszokat előre is.


2010. júl. 21. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megunt akkor szerintem semmi esély sincs rá hogy megint együtt legyetek, de azt tanácsolom hogy keress mást és esetleg megjátszhatod hogy milyen boldog vagy mással és ha ezt látja a volt pasid rájön hogy milyen boldog vagy nélküle és lehet hogy ő próbál meg visszaszerezni.
2010. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ja volt ien

több mint egy honapig sirtam neki hogy én még szeretem, mire rájötem hogy egy hatalmas nagy idiota vagyok, ha egy férfi elakar meni hadd menjen, nem szabad utánuk sirni

2010. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De annyira nehéz. Szeretem!!! Nagyon!! Őt akarom!!!
2010. júl. 21. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik, meglátod. Nem kell elhinni, de így lesz. Később majd röhögsz magadon mekkora marha vagy hogy ekkora hűhót csináltál. Most még nehéz, tudom.
2010. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De mikor múlik el?

Annyira szeretem jajj fáj :(

2010. júl. 21. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:
én is épp most akarom visszaszerezni az exemet...19/L
2010. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jah én írtam neki üzenetet (előző)
2010. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És te 19/L hogy akarod visszaszerezni? Írd már meg neked milyen ötleted van erre. Köszi
2010. júl. 21. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!