Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megöl a féltékenység. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megöl a féltékenység. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
van egy csaj aki folyton keresi meg hívogatja a barátom és már én beszéltem vele, h álljon le mert nem kellene.. de erre ő csak azt mondogatja,h jaj ne haragudj meg nem akarok tőle smit meg ilyenek.
2010. júl. 21. 08:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem elszedni akarja akkor hagyd, bár amúgy is, mert ha a pasid menne, akkor meg nem szeret. Am szerintem neked sem tetszene ha belevonyítana hogy kivel beszélhetsz!
2010. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

én se mondom meg neki, h kivel beszélhet

nem nem tetszene

2010. júl. 21. 08:30
 3/16 A kérdező kommentje:
mostanában egyre többet hallom tőle, h szeret, meg többet ölelget meg stb.
2010. júl. 21. 08:31
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a gond?
2010. júl. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

hogy táncra akar járni ahova a csaj is.. és a csaj hívta el

és ez a tánc azzal jár h külföldre utazgatnak és ingyen pia

2010. júl. 21. 08:34
 6/16 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondd meg, hogy a srác mit szól a másik lányhoz? Hogyan viszonyul hozzá?
2010. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha meg megakarna csalni ígyis-úgyis megfog csalni! Nem pedig a táncon fog múlni!
2010. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
azt mondja, h nem akar tőle smit.. de mégis sokszor felhozza
2010. júl. 21. 08:37
 9/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor első kérdés az, hogy magaddal mennyire vagy elégedett. Rendszerint innen fúj a szél, amikor nem tudsz bízni a partneredben. Akkor is, ha igaztalanul vádolod, és akkor is, ha izomból megbízhatatlant választottál korábban. Ha nagyjából egyik sem, tehát egyértelmű, hogy inkább nem tudsz bízni benne, nem hiszed, hogy megbízható volna, de nem tartod megbízhatatlannak, akkor igazán le kéne ülnöd magaddal elbeszélgetni hosszasan erről. Nem mókázok. Nem is lesz egyszerű, mindig kibúvót keresel majd :) Aztán a helyére kerül pár dolog, ugye nem cél magadat megtéveszteni?
2010. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
legelső kapcsolatomban cseszte el a csávó.. azóta nehezen bízok meg a pasikban. ez ellen mit tudok tenni?
2010. júl. 21. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!