Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Náálatok ki utazik a másikhoz/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Náálatok ki utazik a másikhoz/ki utazik többet ha találkoztok?

Figyelt kérdés
kort és nemet is :)
2010. júl. 21. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvégre is 2 KM re lakik a bnőm szóval senki.
2010. júl. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én. és 320 km


17/F

2010. júl. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi egy helyen lakunk, de én hétközben máshol tanulok, így kézenfekvő, hogy én utazom hozzá=haza. De volt már, hogy hétvégén is órám volt, és eljött hozzám. 20/L
2010. júl. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi egy városban lakunk,de 2 távoli pontján.tehát 1-1,5óra az út.mikor ki megy,ő többet,mert ha anyum dolgozik,itthon kell lennem tesómmal.
2010. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szomszédom, úgyhogy éppen az aki szeretne. Most ő van nálam (összeveszett az apjával)


21/L

2010. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindíg én megyek. 37km.


17F

2010. júl. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szinte soha nem megyek a barátomhoz önerőből, az ok a következő. autóval kb 6 km-re lakunk egymástól, légvonalban nincs 3. a lehetőségek:

-15 perc séta a buszmegállóig, 4 megálló busszal, várakozás, átszállás egy másik buszra, 10 perc buszozás, 10 perc séta.

-30 perc séta a vonatig, 7 perc utazás, 20 perc séta

-40 perc séta erdőn keresztül, hegynek föl.

asszem érthető, hogy ő jön át hozzám kocsival, én meg olyankor megyek hozzá, amikor Bp-ről megyek haza (külvárosokban lakunk)

2010. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!