Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek történt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, lányok, hogy a következő a helyzet:

volt egy nagyon jó fiú barátod, akitől többet szerettél volna, de a fiú nem. Viszont barátként nagyon szeretett meg ragaszkodott hozzád. Egy kis időre megszakadt a barátság, a te akaratodból, aztán újra jóban lettetek. Bírtatok a srácnak csak a barátja lenni, vagy előjöttek a régi érzések? Vagy esetleg a fiú akart többet?

Ha van valakinek ilyen sztorija, örülnék, ha leírná. :) Előre is köszi. :)


2010. júl. 21. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs. Meg nem is lány vagyok. :/
2010. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor viszont külön köszönet, hogy még így is válaszoltál. ;) Igazán drága vagy..
2010. júl. 21. 00:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem még nem történt ilyen, főleg azért is mert fiú vagyok.
2010. júl. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most már jó lenne valami használható válasz is. :) Amúgy fiúk is írhatnak, ha voltak már ilyen fiú-lány-barátos-többet akarós dologban. :D
2010. júl. 21. 01:04
 5/8 anonim ***** válasza:

nah akkor leírom én:)

lány vagyok,és a párommal sokáig barátok voltunk,de ő mindig többet akart,és én is,de féltem.szerettem,de nem jöttem össze vele.egyszer megsértődött,nem szólt hozzám 2 hétig,akármit írhattam,hívhattam,stb.aztán egyszer megtört a jég,válaszolt,és mondtam h szeretem,jöjjön fel:) összejöttünk.neki akkor volt egy kapcsolata,de rögtön dobta a lányt miattam.

2010. júl. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, 17 éves. 4 éve a legjobb barátom fiú. Többször előfordult már, hogy kicsit átestem a ló túloldalára, és úgy éreztem, hogy többet érzek annál, mint amit kéne. Ilyenkor próbáltam eltávolodni tőle egy kis időre, volt hogy össze is vesztünk, mert összejött egy lánnyal én pedig nevetséges indokokkal bevágtam a durcát (persze egyből tudta, hogy miért, de nem szólt egy szót sem :)). Majd kibékültünk, és ugyanott folytattuk a barátságunkat, ahol abba hagytuk. Igaz történtek köztünk dolgok, de nem szerettem bele egy-két csóktól. Imádom őt továbbra is, mint barátot persze. :) Jelenleg is mindketten kapcsolatban vagyunk.
2010. júl. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
01:14 :) jól tetted, hogy végül megírtad neki azt a bűvös szót ;)
2010. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jajjköszi:) (L)
2010. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!