Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Koppintsam le, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koppintsam le, vagy inkább járjak vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki nagyon tetszett nekem.Ranidztunk,majd 2hónapig jártunk aztán teljesen eltűnt.3hete jelentkezett és folyton kedves sms-eket ír,bókol,találkozni akar.Miután 3 hete találkoztam vele elmondta,hogy csak rám gondol és újra szeretné kezdeni velem.Azt mondtam neki,hogy nemtudom.Nagyon tetszett,de furcsa dolgok derültek ki rólla: pl: drogozik,mindenkitől csak AZT akarja és nagyon bunkó.

Szerintetek mit tegyek?

Szandy,17


2010. júl. 20. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
nehéz eset, de szerintem inkább kerüld el, főleg, ha még mindig drogozik, és mindenkitől csak AZT akarja... Még a végén téged is belerángat a drogba, vagy rossz bandába kerülsz... félő, hogy újból eltűnik húzamosabb időre, próbálj meg utána járni, hogy hol volt 3 hétig, milyen társaságba jár stb...
2010. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!