Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a pasim minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim minden nap csak a sex-re gondol?

Figyelt kérdés
Midig ha délutánonként átjön hozzánk az első gondolata h csináljuk, elkezd állandóan macerálni, és ha én őt nem fogdosom akk meg megsértődik. És kb két percet nem bír ki úgy h ne legyek a közelében, tehát egy légtérben külön programunk nem lehet, h mondjuk ő számítógépezik én meg olvasnék. És szinte más program nincs is az életünkben, mert neki semmi nem felel meg. Én meg már idegileg kikészülök tőle. Mit tudnék tenni h változtassak a dolgokon?
2010. júl. 20. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szexmániás barom csak ennyi lenne a válaszom :S
2010. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Küldd át hozzám! ;)
2010. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bauxitfőzelék ***** válasza:

Elégítsd ki!


Csak tudnám, miért szükséges ahhoz jóváhagyás a www.gyakorikerdesek.hu weblapon, hogy leb*szd vagy szakíts vele..

2010. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Próbáltál már erről beszélni vele? Elmondtad neki, hogy neked másra is szükséged van?


Ha nem élvezed a szexet vele, akkor ott van egy kis baj szerintem. A fiúk többsége a szexre gondol, főleg akkor, mikor a barátnőjükkel együtt vannak, egy légtérben...


Ha mégis élvezed vele a szexet, akkor elégítsd ki az igényeit és utána talán tudtok mást is csinálni...


Amúgy nagyon fontos, hogy elmondd neki, hogy mit gondolsz erről az egészről és, hogy mit szeretnél. Hozd fel azt is, hogy neked a szexen kívül más programokra is igényed lenne...


20/L

2010. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hiába fekszek le vele v hiába csak simán kielégítem, utána is ugyan úgy folytatja.

És csak tanácsot szeretnék kérni itt h mit tudnék tenni, ebben az esetben, mert én már rengetegszer beszéltem vele erről de ugyan úgy csinálja. De ezektől függetlenül meg szeretem, és nehéz lenne ha szakítanánk

2010. júl. 20. 18:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért baj ez? Én 18-24 éves koromban állandóan dugni akartam. Ha akadt olyan pasim, aki jó hosszan tudott és sokszor, akkor örültem. Volt akivel este 7-től reggel 4-ig dugtunk megállás nélkül. Most meg elég már két naponta is.

30L

2010. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Volt nekem is olyan barátnőm, aki kifogásolta, hogy sokat akarok szexelni. Ott is hagytam. Még most is kell a napi 2-3 orgazmus, 16-20 éves koromban meg minimum 5, de nem volt ritka, hogy tízszer is dugtam a barátnőimmel.

31F

2010. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A sex még mindig nem magyar szó.

Szex, b*szki jegyezzétek már meg.

2010. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha kielégíted azzal csak fokozod ezt az egészet... annál többször igényli

NE elégítsd ki! mondd meg neki, hogy nincs szex egy jó darabig (1 hét, esetleg 1 hónap - na az észhez térítené :D) és akkor majd rájön, hogy számodra ez tarthatatlan!

ha veszekszik, ne törődj vele egy darabig (esetleg ha együtt laktok, aludj másik szobában)


ha ezután is folytatja akkor szakíts


ha pedig pont emiatt ő akar szakítani, akkor hagyd a 3,14-csába, nem szeretett igazán

2010. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!