Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e köztünk valami? 23/L...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e köztünk valami? 23/L és 18/F. (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Szóval van egy 23 éves csaj akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak. Ha megyek hozzá a kávézóba akkor mindíg nagyon jól elvagyunk meg minden sokat hülyülünk és viccelődünk. Egyszer azt mondta nekem hogy tudna szerelmes lenni belém csak a párja miatt nem akar félrelépni bár most a párja kint van Londonban még 5 hónapig. Volt olyan eset amikor komolyabban beszélgettünk és már szinte forrt a levegő körülöttünk és majdnem elcsattant egy csók. Kérdésem az lenne hogy lehet-e köztünk valami amíg a csaj barátja kint van külföldön vagy egyáltalán cikis dolog-e egy 18 éves fiú és egy 23 éves lány kapcsolata????

Normális válaszokat kérek!!!!!


2010. júl. 20. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Simán lehet. Legközelebb amikor már majdnem elcsattan a csók, csattanjon is el! Ha nem látják olyanok, akik visszamondhatják a pasijának, biztos benne lesz. Hívd el randizni, viselkedj magabiztosan, és bent van a zsákba!:)
2010. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Egyátalán nem cikis dolog, h te 18 ő meg 23.Ha bejöttök egymásnak ne is foglalkoz ezzel.Viszont gondolj csak bele milyen érzés lenne ha te lennél a csaj arátjának a helyébe, neked is elég rosszul esne ha amíg külföldön dolgozol a bnőd megcsalna mással. Szal sztem előbb a csajnak szakítania kéne a barátjával és utánna belekezdeni egy új kapcsolatba. De ez csak az én véleményem. De gondold meg.
2010. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
korkülönbség nem fontos!ha tényleg bejössz neki már pedig igen,ne arra gondolj h ő mennyi idős...nyugodtan hívd el,beszélgessetek meg ilyenek...barátja kint van szóval amiről nem tud az nem fáj!=)
2010. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni lehet..

De szerintem is várjátok meg míg nem lesz kapcsolatban.

Mert az hülyeség, hogy "amiről nem tud az nem fáj"..

A srácnak nem fog fájni..

De a lánynak ha szereti akkor fog.. nem most.. de késöbb igen..

Szóval. Várjatok.

Közeledj felé, de ne legyen szerintem semmi.

2010. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a kor különbség miatt kell gondold ha ciki a helyzet hanem arra h a barátját a lány megcsalja és te egy foglalt lányra pályázol...a lány se lehet valami hűséges (főleg ha már 23 éves mégis be kellett volna nőjjön a feje lágya idáig), és te se tiszteled a lánynak a kapcsolatát a barátjával.

Ilyenkor én minidg arra szoktam gondolni h ha képes megcsalni a barátját akkor képes lenne téged is megcsalni...de ha neked ez igy is jó akkor hajrá!

2010. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Amíg együtt van a barátjával, addig én nem kezdenék vele. Ha a barátja mellett hajlamos félrekavarni, melletted is az lesz.
2010. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"lehet-e köztünk valami amíg a csaj barátja kint van külföldön" <--------


lefogadom, hogy csak dugni akarod.



26/l

2010. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem az a nyomorék fajta vagyok aki csak dugásra használja a csajokat :S:S Bocs máá :S:S
2010. júl. 25. 19:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát van ismerősöm, aki közt van ennyi korkülönbség...sőt...fiatalabb a fiú. Ha érett vagy a korodhoz képest, akkor oké, semmi elítélendő nincs benne, legalábbis számomra nincs. Az, hogy lehet-e, az már csak rajtatok múlik...ha tényleg vonzódtok egymáshoz, akkor nincs mese...:) Ha nem bírjátok, úgyis kiderül:)
2010. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hát volt aki ezt már írta előttem, de nekem is ez a véleményem :)

Szóval: Szerintem ebben a korkülönbséges dologban semmi gáz nincs. A lánynak viszont szakítania kellene a barátjával, ha veled szeretne lenni :)

Beszélgess el vele :)

Nem kell rögtön konkrétan letámadod először a kérdéssel, csak utalj rá, hogy mit is szeretnél...

Ha meg lesz egy újabb helyzet, ahol csók is lenne, hát csókold meg :P

2010. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!