Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan "cselei" vannak a páromnak, hogy beleőrülök, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában igen ránk jár a rúd, de felismertük a problémát, és azon voltunk (vagyunk) hogy kiküszöböljük....

de az én kicsi egyetlenem olyan gyerek tud lenni, fogalmam sincs most hogy éppen megint mi baja, de még reggel óta annyit tett, hogy épp megbippelt...irtam neki, hivtam egész délután, fogalmam sincs mi baja...

szülinapomat ünnepelnénk a haverokkal az este és ő nincs sehol...olyan rosszul esik, már csinált ilyent, úgy érzem nem bizhatok benne, nem tudok számitani rá...ezt érdemlem? én sosem tettem ilyent vele...rosszul esik...

üdv 18 éves lány


2008. nov. 18. 17:27
 1/5 anonim válasza:
Hány éves a párod? Mert általában a pasik későn érő típusok és van hogy még 30 évesen sem lépték át a gyerekkor határát. Sok olyan dolog van, amit ők alap dolognak vesznek, meg sem fordul a fejükben hogy ezzel téged megbánthatnak. De sajnos mi nők is sok mindent túl tudunk reagálni. Mondd el neki, hogy te hogy látod a dolgokat és ha nagyon más irányba gondolkoztok találjatok KÖZÖSEN egy középutat, ami felé mindketten hajlandóak lennétek változtatni.
2008. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19 éves...nem lenne bajom akkor vele ha közben minden hülyeségen ő nem problémázna...de ha van egy új blúzom előszőr neki vegyem fel, ha megyek egy új onnan nyilt kávéházba előszőr vele menjek, ha iszok, eszek valami újat előszőr vele igyam...nélküle ne menjek sehova, mert az rosszul esik neki, ne menjek a barátnőm szülinapjára néküle mert az is rosszul esik...szóval az a bajom, én ezeket neki megteszem, akkor nekem miért nem képes csak egy kicsit tenni? nekem igy nem megy:(
2008. nov. 18. 17:52
 3/5 anonim válasza:
Tényleg próbálj meg beszélni vele... Ha struccot játszik, nem érdekli, akkor kezdj el olyan dolgokat csinálni amiket ő szokott, és ami neked egyébként nem tetszik, lehet neki sem tetszene ha vele ezt csinálnád, amit ő tesz veled... de igy legalább észreveszi magát, nálam bejött. Csak egy példa, a párom elég hülye becenevet talált ki ami nekem nem tetszett, hiába szóltam neki akár finoman akár durvábban, megelégeltem és én is kitaláltam neki egy frappáns kellőképpen idegesítő becenevet, ő is rámszólt érte. Aztán felvilágosítottam hogy velem is ugyanezt csináltam, csak visszaadtam... Azóta ezen a téren nyugi van... Próbáld meg te is. Első válaszoló voltam
2008. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lány, legyél magabiztos! Menj és mondd el ezt neki, próbáld meg vele megbeszélni, ha nem megy akkor találsz jobb pasit, ha ennyire nem képes érted akkor meg se érdemel. Légy magabiztos, sajnos néha ki kell válogatni az ilyen pasikat akik palira vesznek.

Hajrá!

2008. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi:)
2008. nov. 19. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!