Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nah ezt hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már vagy egy éve szerencsétlenkedek. Először úgy volt, hogy összejövünk, de aztán kikosarazott és lettünk csak barátok, de ez nekem még mindig nem elég és valahogy be akarom fejezni vagy így vagy, úgy mert szenvedek. Tehát azt terveztem. hogy a legközelebbi talinkon átjön és majd simizem egyre intimebb helyeken (először hát, kar, arc, láb…stb) és ha nem húzza el megát akkor ok. Na de nem akar átjönni hanem sétálni fogunk ahol elég nehéz ezt kivitelezni és most akkor csak mondjam meg premierbe h nézd nekem ez nem elég? mert ugye séta közben nem tok simizni… Vagy hogy csináljam?
2010. júl. 20. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Séta közben fogd meg a kezét egy idő után.

Ne félj, legyél magabiztos, add magad.

Beszélgess vele, légy figyelmes, ne legyél zavarban.

Majd ha alkalmas az idő adj neki 1 puszit és kérdezd meg h találkozhatnátok-e még egyszer.

2010. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kézfogás már volt és arra azt mondta h ó nem ilyen kézfogós. A puszi és az hogy találkozhatnánk még egyszer azt meg félre foglya érteni hogy úgy mint barát mert hogy találkozni találkozunk csak úgy mint barát.
2010. júl. 20. 08:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én olyannak mondom a legyünkbarátok szöveget, aki számításba sem jöhet.
2010. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj h szerintem is, de most mit mondjak neki hogy adjam elő mondjam h én nem akarok a barátod lenni hanem én még mindíg többet akarok? Erre az vesz a válasz bújtatottan, hogy "leszarom"...
2010. júl. 20. 08:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, ne vergődjé...
2010. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jah és rajzolok neki valamit :) hogy ellenálhatatlan legyek :) mert hogy ő nagy rajzművész és én sem rajzolok olyan rosszul szal adok neki ilyen ajándékot :) hátha nyom valamit a latba
2010. júl. 20. 08:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj te..

Kedves fiú vagy rajzolsz neki ohh el ne olvadjak..Ez jó. A barátommal aki nő, tehát csak haver én is kb. így vagyok, jól el vagyunk, attól még hogy barát nagyon szeretem. De nem ettől fog rádizgulni és a vonzalom felébredni, nem ettől fog járni veled hogy rajzolsz neki!!! ne nevettess már..

Vonzalmat például úgy lehet felébreszteni hogy titokzatos vagy, húzod az agyát. Mondasz valamit amiből következik egy kérdés mert nem világos (pl. olyan fura dolog jutott eszembe) és nem mondod neki el egyből. Nem is másodszorra amikor kérdezi és nem is harmadszorra. Mondd neki hogy most még nem érzed hogy itt lenne az ideje. És akkor egy másik alkalommal, vagy esetleg pár órával később elmondod neki hogy ez a fura dolog ami eszedbe jutott az volt hogy: "Nekem te nagyon tetszel.Külsőleg is belsőleg is. Szeretném hogy járjunk.." vagy akármi.. Ez csak egy példa, gyenge kis példa..

De őszintén szólva igazából nem az számít mit mondasz, vagy mit teszel. 80-95%-ban az számít hogy hogyan teszed amit teszel, hogyan mondod amit mondasz, vagyis személyiség (önmagad szeretete azaz értékelése, elfogadása, és önmagadba vetett hit vagyis önbizalom).

2010. júl. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hmm ne rajzoljak neki? amúgy van önbizalam lányokkal szemben csak úgy nála nincs mert kb csak ő kosarazott ki eddig vagyis csak az ő kikosarazását vettem úgy fel. ezért nála jóval kisseb az önbizalmam és ezt ő is érzi tuti, "de hát ha egyzser bukta volt elsőre is akkor miért lenne 2. siker" ugye most ez van bennem mégis megpróbálom nemtudom hogy hogyan tuningolhatnám meg az önbizalam erre az esetre
2010. júl. 20. 09:34
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Kúrjatok.
2010. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!