Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nekem nem vesz virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nekem nem vesz virágot, a nővérének igen. Ez azt jelenti engem kevesebbre tart?

Figyelt kérdés
Most költöztünk össze pasival.Nagyon figyelmes,egy dolgot kivéve,nem vesz nekem virágot.Mikor megtudta,hogy terhes vagyok,akkor sem kaptam egy szál rózsát sem.Szóvá is tettem,mondtam jól esne.Azóta se semmi.Tegnap este fekszünk nagy meghitten,erre benyögi,arra gondoltam veszek a nővéremnek egy virágot (és elkezdte ecsetelni,hogy milyen különleges,szép virágot...),azért mert a csaj elhozza kocsival, pasim másik kecójában maradt könyveit.Vagyis csak vezetni fog,mert pasim szüleinek az autója.Hát majdnem elájultam.Én minden reggel korábban kelek,hogy reggelit készítsek neki,azt amit szeretne,vacsit főzök,ebédet csomagolok,kimosom a ruháit,kivasalom az ingeit,takarítok,mindig hozok neki valami kis meglepit,én mégse kapok soha egy szál virágot se.Hogyan értessem meg vele,hogy nekem is jól esne?
2010. júl. 20. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy holnap estere te is szeretnel kapni egy viragot
2010. júl. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pasinak nem szülünk gyereket,főleg nem ilyen fiatalon...előbb nőjj fel,meg legyen férjed...nem csak egy pasi,aki házirabszlgának néz...
2010. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsónak: már felnőttem,és ahogy írtam is pasi nagyon rendes,a virágot leszámítva,nekem nem megerőltető megcsinálni a házimunkát,engem csak az idegesít,hogy a nővérének egy olyan kis semmiért virágot akar venni.

Nekem meg még a babáért sem.Meg akkor azt is észre vehetné,hogy én teszek rendet utána.Nem?

Mindent megkapok tőle,tegnap mondtam szeretnék virágokat,mondta,válasszam ki amilyet szeretnék...

De hogy magától jusson eszébe,hogy hoz nekem...

Egyszerűen ilyen értetlen.

És úgy érzem a nővérét jobban tiszteli,mint engem.

Ha arra gondol,hogy neki egy kis szívességért kell venni,a szerelmének miért nem?!

Amúgy a nővérével jóban vagyok,én is szoktam neki venni néha apróságokat,nem az a baj...

Egyszer már említettem neki,hogy engem nem tisztel annyira,mint a szüleit,testvérét...azt mondta hülyeség...csak hát az apró figyelmességeken sok múlik szerintem...

2010. júl. 21. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!