Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele estem egy sztárba. (bővebben lent) értelmes válaszokat várok!?

Figyelt kérdés
most biztos sokan hülyének néztek meg minden, de komolyan. teljesen kikészít ez az egész. olvasok ilyen történeteket róla, és mintha ismerném, és beleszerettem. :$ vagyis nem is biztos, hogy beleszerettem, csak gondolom, mert már nagyon szeretnék egy elérhető pasit magamnak, de ha valaki közeledni próbál hozzám, lekoptatom. :$ Lezbi nem vagyok!!! És szerintem az van, hogy valahogy nagyon kötődöm hozzá(mármint a sztárhoz), és ezért nem engedek közel magamhoz senkit. ilyesztő érzés. szerintetek ez lehetséges? kérlek ne nézzetek hülyének, mert ezt most komolyan írtam. de lehet, hogy ez csak bebeszéltem magamnak, mert már szeretnék egy pasit. mi a véleményetek?
2010. júl. 20. 00:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért, nem ugyan az? :O:S
2010. júl. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
00:23 már elsütöttem ezt a viccet -.-"
2010. júl. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ügyes vagy
2010. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Sztem lehet h részben arra is igaz, h már görcsösen akarsz egy pasit. :S Csak azt tudom tanácsolni h próbálj meg nem olvasni rola, nem nézni rola képeket, ha meg énekes, vagy együttesben jáccik akk ne nézd a videoit! Am ilyesmi már velem is megtörtént de szerencsére elmult! :D
2010. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Fogadjunk hogy Sp a szerelmed...Ki kell hogy ábrándítsalak, de Sp nem a lányokat szereti.
2010. júl. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

ha nem "énekelne" és nem lógna a haja olyan b*zisan a szemébe, mint ami most divat a kiscsávóknál, akkor egész normális gyerek lehetne.

amúgy miért az a divat, hogy úgy nézünk ki, mint a homik vagy a lányok?

már csak közelről lehet eldönteni a fiataloknál, hogy hím neműek-e... elkeserítő szerintem.

2010. júl. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

kifogsz ebből nőni:)énis ilyen voltam amikor kicsi voltam xD

nekem elmult:)

2010. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!