Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

életben mi volt eddig a legcikisebb élményed csaj elött?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Ránk nyitott mikor témáztunk a kutyámmal .
2010. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
meg voltam fázva és mikor szex közben épp rajta voltam lecseppent az orromból az arcába egy nagy csepp fika:D
2010. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
hazajött a munkából és épp rejszoltam... de aztán folytatta ;)
2010. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

epp analban toltam neki, amikor fingott... csak hogy jott vele egyutt egy kis kaka is.

ez mimdkettonknek ciki volt, de foleg neki. aztan nem tudta kimagyarazni az anyjanak, mitol szaros a lepedo

2010. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Holdtündér ***** válasza:
39%

Mondatot nagy betűvel kezdünk.

Elég ciki? :D

2010. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire ciki lesz ez,de egyszer nagyban szexeltünk a barátommal,a második aktus volt,és hát misszionárius póz volt,aztán hirtelen lelökött magáról,ah...mondom tuti pózváltás van.....nah mondom jön a kuytapóz,beálltam én szépen négykézláb,vártam a szentgyökeret....várok,várok,nem jött,néztem hátra,ő már rég elélvezett,gumi lent,vígan törölgette magát,én már akkor vagy 10 perce kuytapózban voltam,mikor megkérdezte,hogy valami baj van?áááh mondom neeem,csal elzsibbadtam kicsit,aztán még ráadásul elkellett szinészkednem,hogy zsibbadok,de a pláne az volt a dologban,hogy tudta,hogy szinészkedek és csöndben mosolygott rajtam,nekem meg égett a fejem :)
2010. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Elrottyantottam magam bnőm előtt.. xD
2010. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Elcsúsztam a tyúkszaron XD
2010. júl. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
(Y)
2010. júl. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

22:37

Valami nem stimmel a sztoridban...

"szexeltünk a barátommal,a második aktus volt,és hát misszionárius póz volt,aztán hirtelen lelökött magáról,ah...mondom tuti pózváltás van.....nah mondom jön a kuytapóz,beálltam én szépen négykézláb,vártam a szentgyökeret..."


Vagy a pózokat nem ismered, öreg, vagy b*zi vagy...S::S

2010. júl. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!