Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitöröljem facebookról azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitöröljem facebookról azt a srácot akivel majdnem összejöttem?

Figyelt kérdés
a haveri társaságom tagja, majdnem összejöttünk, de aztán elég csúnyán mégse... nem hiányzik igazából hogy olvasgassa az "életem" viszont nemtudom mennyire köcsögség ha letörlöm, főleg ha én mondtam meg neki hogy ne járjunk
2010. júl. 19. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
ATYA ÚR ISTEN!! mindenképpen töröld le...
2010. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez necces... Szerintem delete
2010. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az, hogy leráztad, az egy dolog. akán arcon is köphetnéd, az sem számítana sokat. DE LETÖRÖLNI FACEBOOKRÓL?? NORMÁLIS VAGY?? MIT ÁRTOTT NEKED SZEGÉNY GYEREKE??
2010. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem ártott semmit, de már nemérzem úgy hogy köze van hozzá hogy miket csinálok meg milyen képek készülnek rólam vagy akármi
2010. júl. 19. 19:43
 5/9 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN! JÉZUS! :-O Volna szíved valakit KITÖRÖLNI faszbúkról? :-O Ezt nem gondoltam volna egyik eberről sem az ismerőseim közül :-O
2010. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyem a szívedet. Ez bizony komoly kérdés.

Nem tök mindegy, hogy törlöd vagy nem?

Ha dobtad akkor úgysem fog téged nézegetni.

Egyébként meg ribanc vagy. Normális lány ilyen kérdést nem tesz fel.

2010. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
basszus, hány éves vagy? 13? Mert azok csinálnak ilyeneket, hogy törlöm az ismerőseim közül azt, aki nem tetszik...
2010. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mondom hogy nagyon durva.. inkább vágd le karját vagy üsd le egy nyers sertéscombbal, de ilyet.... gondolkodjál már el.
2010. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
EZ LEGYEN ÉLETED LEGNAGYOBB PROBLÉMÁJA!!!!
2010. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!