Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakitsak vele? Valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak vele? Valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
összejöttem egy aranyos rendes sráccal akit megbántani soha nem akarnák de hiába jo vele minden nincs az a fellángolás,tisztelem őt de ha nem vagyok bele szerelmes akkor nem is akarom huzni az agyát ő tényleg nem érdemli meg de mégis hogyan hogy ne fájon neki...
2010. júl. 19. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minél tovább húzod annál szarabb lesz..
2010. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

találkozz vele egyre kevesebbet, aztán egyre kevesebb telefonálás, ugyis észreveszi h baj van és akkor könnyebb lesz

20L

2010. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi h normálisan válaszoltatok
2010. júl. 19. 18:19
 4/11 anonim ***** válasza:
mond meg neki, ne pazaroljátok egymás idejét.
2010. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
meg mondom neki mindenféleképpen de pont az a kérdésem h hogyan h ne bántsam meg? mert aki megérdemelte h képébe vágjam h vége annak szemrebbenés nélkül megmondtam hiába szerettem is de ő nem ártott semmit nekem és nemakarom megbántani
2010. júl. 19. 18:25
 6/11 anonim ***** válasza:
hány éves a fiu?
2010. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ő szeret téged, akkor mindenképpen fájni fog neki. Viszont minél tovább halasztod, annál jobban fog. Mondd neki, hogy úgy érzed, nem vagy szerelmes belé és nem akarod megbántani, de inkább legyen szünet vagy próbáljatok meg barátok lenni.
2010. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A férfiak a tiszta dolgokat szeretik, nem a lekoptatást és a nem érek rá szöveget.

Egyértelműen, ahogy itt leírtad, hogy nagyon kedves, örülsz hogy megismertétek egymást, nagyon értékes embernek tartod, de sajnos "nem érzem azt amit kellene" ezért úgy érzed be kell fejezni, és ne haragudjon. Ennyi. nem kell tovább magyarázni.

Megteheted msnen, vagy telefonban is, ha nem találkozgattok régóta. Ha sokat találkoztatok már, akkor mondd el személyesen.

Ez ezzel jár, túl fogja élni :)


31/N

2010. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza, amúgy ha nem haragszik meg megkérdezném,hogy erre a módszerre mikor érzett rá? Hány évesen?:)
2010. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

kedves Wave :) ha ezt tőlem kérdezed, akkor kb 3 éve világos ez a dolog :)

31/N

2010. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!