Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a csókhelyzetről?

Figyelt kérdés

Lányomat én nevelem, egy éves.Nálam találkoztunk a barátommal, s most történt meg az első csók.Babám ott játszott a szobába.Szenvedélyes csók volt, de semmi más nem történt.

30/L


2010. júl. 19. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Kit érdekel a te csókod???
2010. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond?
2010. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs ebben semmi rossz:)
2010. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kérdés? Mi a véleményünk..semmi sztem
2010. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1 évesen szerintem fel sem fogja mi történt. egyébként szerintem nem jó dolog az ilyesmit "eltitkolni" a gyerek előtt, vagyis nem azt mondom h ott helyben csináljátok előtte, de jó, ha a gyerek látja h szeretitek egymást, átölelitek a másikat, vagy megcsókoljátok. így alakul ki benne a helyes felfogás a kapcsolatokról. tudom, mert anno én sose láttam még annyit se h apám átkarolja anyámat, és így nagyon fura volt, mikor pl a barátom szüleit láttam összebújva tv-zni.

szóval nem gáz, de ha lesz vmi "szenvedélyesebb" annak azért ne legyen szemtanúja :D

2010. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hogy ez elitélhető e..h ráizgultam a babám előtt egy csók kapcsán egy férfira
2010. júl. 19. 14:11
 7/8 A kérdező kommentje:

Hú, nyilván, szex meg aztán végképp nem tudom, h merem, pedig vágynék rá

2 szobás a lakásunk

Hozzá nem mehetek, másra hogy bízhatnám éjszkára a babám

2010. júl. 19. 14:12
 8/8 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? áthívod a srácot vacsira meg filmezésre, este elaltatod a gyereket (remélem jól alszik, nekem pont 1 éves a húgom, és egész éjszaka meg se mukkan) a másik szobába meg hadd szóljon ;)
2010. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!