Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat? Úgy hogy egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat? Úgy hogy egyáltalán nem láthatod a másikat?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyok együtt a barátommal és jövőre cserediák leszel. Így hát nem láthatjuk addig egymást. Megbeszéltük, hogy nem maradunk együtt, de ha hazajöttem még nem tudjuk mi lesz. Csak tartjuk a kapcsolatot. Volt már valaki hasonló helyzetbe?
2010. júl. 19. 14:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi az lemaradt hogy 11 hónapig lennék távol.
2010. júl. 19. 14:07
 2/7 anonim ***** válasza:
ennyivel elintéz tétek hogy nem maradtok 1ütt? nem valami pozitív hozzá állás.nekem ugy jön le hogy eléggé a levegőbe lóg még ez a kapcsolat.nem érzek benne stabilitást.Mit akartok 1általán az egésztől?
2010. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha 11 hónapig nem látnám a barátom szerintem utána már nem tudnék rá úgy nézni,mint a pasim, hanem mint egy régi ex. És valószínűleg 11 hónapot soknak gondolnék, ha kapcsolat mással nem is lenne benn, de egy-két szex biztos.

18/L

2010. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nyomik vagytok, hogy szétmentek, megérdemlitek hogy szenvegyetek. Legyen minden éjjeletek átsírt, fájdalmas... Szánalom a köbön!
2010. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értitek szerintem az egészet. Ez a szétmenés, most nem olyan hogy akkor nem is szeretjük tovább egymást. De nincs értelme együtt maradni, csak kínozni a másikat azzal, hogy elvárod tőle hogy legyen kötöttsége, vagy bármi. Ettől még ugyan úgy beszélünk, levelezünk, de megpróbálunk nem féltékenyek lenni a másikra, és nem titkolózni a másik előtt. Mi ugy gondoljuk könnyebb lesz így az egész. Fiatalok is vagyunk még, én 17 ő 18,5. Nem mondom azt hogy ebből a kapcsolatból házasság lenne, de azért azt sem mondanám hogy a levegőbe lóg amiatt, ahogyan döntöttünk. Ha ez másnak nem tetszik, nyugodtan ki lehet fejezni másképp...vagy elmondani a véleményét, de szerintem azzal hogy "jókat kívánnak" a szánalom a köbönnel, nem sokat értek el.
2010. júl. 19. 17:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi sem tudjuk mit várunk az egésztől. De abban megeggyeztünk hogyha hazajövök, pontot teszünk a végére.
2010. júl. 19. 17:34
 7/7 anonim ***** válasza:
nem érezni se titeket se a kapcsolat mélységét elég erősnek hogy ezt kibírja. ahogy te is mondtad-fiatalok vagytok és a kapcsolat is az. viszont kívánom hogy majd újból találjatok 1másra mint az előtt és legyetek boldogok :)
2010. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!