Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan, hogy elmentél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy elmentél szórakozni a partnereddel és végül másvalakivel fejezted be?

Figyelt kérdés

Találtál jobbat?

:D


2010. júl. 19. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
férfiaknál előfordul
2010. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

még 3 éve egy bulira mentünk az akkori párommal, és ott megismertem egy pasit. jófej volt, humoros, kigyúrt, és szexi. felmentünk a lakásomra és egymásnak estünk. másnap szakítottam a barátommal, és ezzel a pasival kötöttem össze az életemet, és 6 hós terhes vagyok tőle.

nem bántam meg az akkori döntésemet.

23/L

2010. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó szép kis ribanc vagy.. Az ilyenektől hányok.
2010. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Velem ilyen is, meg olyan is előfordult. Volt, hogy a pasi ment el más nővel. Rosszul esett, de ez az élet, mindenki keresi a lehető legjobbat.

Sok boldogságot a szerelmeseknek!

:D

2010. júl. 19. 13:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem volt, az meg nagy ribancság/hímringyóság ha vki úgy kezd új kapcsolatba h már foglalt.

Az meg milyen érv h talál jobbat, jobbat MINDIG tud találni, ezen az alapon minden este mással kéne qrni.

2010. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na, sok férfit mennyire izgat, hogy "foglalt"? Minden nőt el akarnak csábítani...

Aki meg nem tudja megtartani a partnerét, vessen magára!

:D

2010. júl. 19. 14:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha erről gvan szó akkor fuuuccckk a partnerségnek....

Miféle kapcsolat az ha egy szemnyi húség sincs és az új párért elhagyják a régit?

Lehet h nem bánják meg eg yideig de kit udja eg yidő után mi lesz....

Ilyenkor azt kérdezem h azok az emberek Pokerezni vagy Lottozni szeretnek?

2010. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ősrégi téma. Végeredményben Rómeót sem szólják meg, mert elhagyta az előző barátnőjét Júlia kedvéért...

:D

2010. júl. 19. 15:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha téged is elhagyott a párod egy másikért akkor te is "így jártál." :P
2010. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:P

Ez régi történet, már van férjem és gyerekem. Csak azért tettem fel a kérdést, mert sokan azt hiszik, hogy mindenki stabil partnerrel jár szórakozni. Sokszor rossz volt egyedül és ha nem volt más, elmentem bulizni olyannal, aki adódott...

Aztán még férjezettként is próbálkoztak nálam egyesek, de hiába, mert megtaláltam az igazit és meg is becsülöm!

:D

2010. júl. 20. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!