Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen a válaszom? Bovebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a válaszom? Bovebben lent

Figyelt kérdés

pár napja megismerkedtem egy sráccal akibe szerelmes lettem.

a srác 17 éves én pedig 12 és sokkal fiatalabnak nézek ki :(

megkérdezte hogy lenne-e kedvem vele járni.

Szerintem ez koraji nekem.A batátnoim mind azt mongyák hégy mongyak igent.Mit mongyak neki?


2010. júl. 19. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mingyárt sírok XD Majd ha idősebb leszel akkor most még mi értelme? :)
2010. júl. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Koraji? Mongyák? Jesszus...
2010. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Házasodjatok gyorsan össze, mert néhány kisebbségi csoportnál még szégyennek számít, ha nem szűzen mész férjhez.
2010. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Atya Isten...

csak annyit mondok hogy 12 évesen járni egy 17 éves sráccak kicsit sok nem?

Ha szüz vagy akkor állandóan jőn azzal hogy meddig akarsz még az lenni,,,, és hasonlo ..

ne siess , nem hozzád valo szerintem de te tudod

2010. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
NEM BÍRJÁTOK MÁR FELFOGNI, H NEM AZ A JÁRÁS, H MEGKÉRDEZI, H JÁRUNK-E, HANEM AZ AMIKOR MEGFOGJÁTOK EGYMÁS KEZÉT, CSÓKOK, MINDEN, ÉS NEM EGY KÉRDÉS, AMIRE A VÁLASZ IGEN V NEM...... NEVETSÉGES.
2010. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én a 17-évest sajnálom az már szexelne de egy 12-évessel ... :D
2010. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaza van ha szerelmes vagy belé akkor miért ne... de a járás én odamegyek hozzád és megkérdezem járunk akkor járnál? siralom
2010. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bakker, várjatok már legalább 16 éves korig.
2010. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez még bizony nagyon korai neked!!! Először tanulj meg (helyesen) írni,ráérsz utána a pasizással foglalkozni! Ne engedd,h kihasználjon az a fiú...szerinted mi mást akarna egy ilyen kislánytól? ha ""komoly"" kapcsolatot akarna,nálad biztos idősebb lánnyal kezdene.Hozzá korban egy (min.15)16-17 éves lány illik,akivel már hasonló a gondolkozása,hasonlóak a problémáik,hasonló az érdeklődési körük(és ide tartozik az is,h együtt ismerkednek a szexualitással,amihez te még túl fiatal vagy!)...megértem a barátnőid,a srác biztos nagyon helyes és menő,h már 17 éves,de ne hallgass rájuk ebben az esetben,mert a fiúknak ebben a korban vannak olyan elvárásaik,amiket te képtelen vagy teljesíteni a korod miatt:( Az meg,h még 12nél is sokkal fiatalabbnak nézel ki,szintén nem előnyös ekkora korkülönbség esetében... nem kioktatni akartalak,csak segíteni neked,mert tudom,h a te korodban milyen szerelmes tud lenni az ember lánya egyik napról a másikra,de ez a kapcsolat nem lenne helyes,és nincs szükséged arra a nagy csalódásra és fájdalomra,amit ez a fiú okozhatna neked.Inkább próbálj meg veled egykorú fiúkkal megismerkedni!Jó nyarat,vigyázz a pasikkal!:P
2010. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi :)
2010. júl. 20. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!