Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hónaljkutyás kérdés! Fiúk-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónaljkutyás kérdés! Fiúk-lányok, szerintetek?

Figyelt kérdés

Lányok:

Titeket zavar,ha a fiútoknak hónaljkutyája van?

Ha igen,elmondtátok neki?Hogyan?

Fiúk:

Ha a barátnőtök felhozná,hogy zavarja őt,hogy fogadnátok?Levágnátok?


nem vagyunk még régóta együtt,de engem hihetetlenül zavar,hogy egyszersem szedte még le.

kérlek ne gyertek azzal,hogy fogadjam el így,mert elvan fogadva,csak zavar és ha lehetne valahogy felhoznám neki,hogy leszedhetné.félek elé állni,mert én is cikisen érezném magam és lehet ő is.


segítsetek kérlek valami normális ötletekkel!

15 lány,16 fiú-1 hónapja együtt.


2010. júl. 18. 22:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
75 százalékos te is be............ :) üdv. Babi Néni te kis cunci mókus xD
2010. júl. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

én elvárom egy pasitól, hogy 3 helyen szőrtelenítsen: arc, hónalj, f@sz :D én tetőtől talpig borotválok, és kevés szarabb van annál, mint amikor hozzábújnék egy pasihoz, és dzsungel van a hónaljánál... szerencsére egy isten a barátom, aki magától is szőrtelenít a fent említett helyeken :) ha zavar, kérd meg a barátod, ennyi.

15/L

2010. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem jön be, ha egy pasi teljesen csupaszra borotválja a hónalját. Szépen rövidre vágva, az a jó. A barátom is rövidre vágja, tökéletesen megfelel :) Én akkor szólnék neki, ha teljesen leborotválná, megkérném, hogy ezt legközelebb ne, mert szörnyen néz ki, ha egy pasinak teljesen csupasz a hónalja.

17L

2010. júl. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Fingkirály ***** válasza:

én is metálos vagyok, és én mégis leszedem. pont amiatt, mint amit valaki meg is írt már, hogy ne a szőrre kenjem az izzadásgátlót, hanem oda ahova való, a bőrömre :)


a higiénikusság viszont csak kifogás szerintem. nem a szőrtelenítéstől lesz tiszta az ember, hanem a fürdéstől. akár van szőr a hónaljában, akár nincs. a szőrtelen hónalj is bűzlik két nap nemfürdés után :P

2010. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
nekam a pasim szőrös, megkérdezte hogy szedje-e le mondtam hogy soha.nekem nem tetszik ha egy férfi levágja. de elmondanám hogy a parabellumnál sem szeretem, így levágdossa ollóval meg hasonlók, de én így imádom.én persze szedem magamról.ja és a másik. az előző pasijaim ha megizzadtak kellemetlen volt a szag nagyon, de az aktuális párom ha meg is izzad nem büdös egyáltalán. ő az első ilyen férfi az életemben egyébként :)
2010. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én se azért nem borotválom magam mert metálos vagyok, hanem azért mert szerintem bu zis ha egy férfinak csupasz a hónalja meg mindene
2010. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!