Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nyomulás? (Hosszabban alul)

Figyelt kérdés

Ma dolgozni voltam egyik haveromnál(3 fiú velem együtt, és 2 lány) és szórakoztunk meg minden.Nekem van bnőm de az egyik lány teljesen úgy viselkedett mintha nyomulna.Elmondom:

Az volt hogy ilyen vízbe mentünk és végig engem ölelt és belém kapaszkodott meg rengeteget kereste a társaságom meg a beszélgetést!Meg mindig kérte hogy segítsek neki meg mikor erdőben sétáltunk munka után ilyeneket mondd hogy védjem meg.Az a durva hogy nekem az előtt tetszett de lekoptatott azt mondta legyünk csak haverok és ma meg többször mondta hogy aranyos vagyok meg minden.Szóval most nyomul nálam?pls csak norma ez érdekes és fontos!


2010. júl. 18. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki..
2010. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. De azért a barátnőddel ne tolj ki.
2010. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyomul hát, de eszedbe se jusson hogy lépj az ügyben. Amikor megkaphat nem kellesz neki, hagyd a kis libát a fenébe.
2010. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hát nekem ebből az jön le h eléggé nyomul. egy csaj nem csinál ilyeneket ha csak szimplán haver akar lenni. 17/L
2010. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

értem köszi!

Nyugi bnőm nem hagyom ott !:D;)

De több ember véleményére is kíváncsi vagyok!;)

2010. júl. 18. 17:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nyomul. Biztos nem hízeleg az egójának, hogy miután kikosarazott téged, találtál más lányt, és nem utána rimánkodsz....
2010. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem akkor se haver akart lenni csak keményen vetített hogy legyünk csak haverok és hogy még jobban nyomulj rá mert ezt élvezte volna de nem jött be neki és jól pofára esett :S

és most ő nyomul rád igen!

2010. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak bizonyítéknak kellesz...:D
2010. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!