Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miattam veszekedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miattam veszekedett az anyjával?

Figyelt kérdés

5 hónapja járok a barátommal. Tegnap ott aludtam nála, és úgy volt hogy reggel mi (szüleim és én kocsival) visszük be dolgozni mert útbaesik a munkahelye, alapból busszal ment volna. Reggel kiderült, hogy mégse megyünk arra, de a szüleim későn szóltak, így a barátom a buszt már majdnem lekéste, ezért összeveszett az anyjával. Az anyja azt mondta, hogy miért alapoz ilyenekre, miért nem tudott busszal menni... Felajánlottam a barátomnak hogy bevisszük így is dolgozni, de felesleges út lett volna nekünk, a barátom nem akarta. Gyorsan kifutott a buszmegállóba, és mégis elérte a buszt, de nekem annyira bűntudatom van amiért miattam összeveszett az anyjával.:S:S Bár ő kért meg hogy vigyük el, és nem az én hibám, mert a szüleimé. Most mit kéne tennem? Olyan hülyén érzem magam.:S

18/L


2010. júl. 18. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

figyelj!azért írok mert látom van vmi benned ami elkezd b@szni amikor vmi nem jól sül el.a kereszténység lelkiismeretnek nevezi.ilyenkor mindíg kérdezd meg magadtól ezeket:

ki mondja?

mit mond?

miért mondja?

mit tud a dologról?

ha ezeket megválaszoltad,és reálisan kezdesz látni,akkor majd egy jó idő után megtanulod lesz@rni az ilyen dolgokat.ha meg ezek a kérdések után azt veszed észre,h te vagy a sza@rházi,akkor vmit nagyon elb@sztál.....

de amíg nincs ilyenről szó addig miért remegsz???sállik a pöcköd vagy mi???

nincs mit 5 ezer.....

2010. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mond neki,hogy sajnálod,ne haragudjon rád,ilyen előrdordul

az anyukájával meg majd ő megbeszéli a dolgokat és kibékülnek

2010. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj emiatt! Maximum bocsánatot kérsz tőle ha hibásnak érzed magad, de tényleg nem a Te hibád. A szüleiddel sem érdemes ezen vitatkozni, mert ha már ott aludhat, nem érdemes ezzel rontani a helyzetet. Nyugtasd meg a pasid, az anyjával is béküljön ki.
2010. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!