Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Bejönnek az ázsiai pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Bejönnek az ázsiai pasik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 15:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
91%

Igen... de inkább a négerekre bukom :)

Nekem volt egy kínai pasim, nagyon bírtam, jófej, vicces meg minden.. nagyon aranyos.. és minden nap nagyon jó volt vele!

Azóta már csak nagyon jó barátok vagyunk, tegnap is egyutt voltunk bulizni.

Sosem fogom megérteni a fehér embert, hogy elitél másokat, csak azért mert máshogy beszélnek és máshogy néznek ki, pedig nem is ismeri...

2010. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Azééért vannak közöttük elég helyesek is :P de kinek a pap, kinek a paplan.
2010. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Némelyikük nagyon helyes:)

17/L

2010. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:

en speciel hozzamentem egy filippino pasihoz (fulop-szigeteki) de fu de nagyon megbantam....

a kulturalis kulonbsegek, es a kajaik ....hat 5 honapig voltunk hazasok....azota kiraz a hideg toluk, rondan hangzik, de ez van.mondjuk Brendon Lee-t azert nem rugdostam volna ki az agyambol...:-)

2010. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
de be ám! de csak ha olyan szép feminim feje van és mégse öltözik nőnek. az bejövős.
2010. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Nemigazán...

Bár van kivétel, de ahhoz már tényleg jónak kell lennie...

Valamiért hozzájuk nem vonzódom...

2010. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen ázsiai pasikra gondoltál. Az indiaiak pl. nem jönnek be, de a kis mandulaszeműek viszont már nagyon, főleg a japánok és a koreaiak. :] meg a kínaiak között is vannak helyesek *.*

L/18

2010. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek. Tetszik az a kis hunyorgó szemük, mindig jó kedvem lesz tőle
2010. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Ő egy japán énekes, Hyde a neve:

[link]

2010. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
igen, a japánok *-*
2010. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!