Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti mit csinalnatok?

Figyelt kérdés

A multheten oszejottem egy nagyon helyes fiuval, nekem nagyon tetszik mar azt hiszem bele is szerettem. Viszont ma megmondta, h megfogadta meg kisebb koraban, h a 20. suletesnapjara megajandekozza magat egy hivatasos szolgaltatasaival... ha talal egy olyat aki nagyon jol nez ki es bejon neki. Elszerette volna mondani most az elejen mert nem akar majd akkor hazudni nekem... Elegge sokkolt mivel regota ismerem es tudom h egy baratnojet sem csaltmeg soha es nagyon nagyon rendes fiu.


Mit csinaljak, probaljam lebeszelni? Nem hiszem h el tudnam viselni h egy masik csajjal... akar egyszer is.


2010. júl. 17. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez simán szánalmas.
2010. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

:O ez meredek :/ én azt mondanám neki, h ha velem akarsz lenni, akkor ne legyen más nő az életedben, fogadás ide vagy oda...

esetleg ajánld fel neki h majd te "különlegessé" teszed a 20. szülinapját :) persze nem tudom, hogy mennyire közeli az a dátum, és hol tartotok a kapcsolatotokban.

2010. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
annyira pulya, hagyjad már.
2010. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Juj de girnyó. XD


Próbáld lebeszélni, mondd neki, hogy majd megajándékozod te ingyen. Ha nem jön össze, tedd félre a fenébe. :D

2010. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hat ez eleg szanalmas a reszerol...ha szeret teged nem fogja megtenni
2010. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mondd meg, hogy bízza rád a dolgot, és nem fogja megbánni :) (te meg legyél szexi és kreatív majd :-) ) Bár sztem ez a szöveg, amit mondott kicsit fura... gondolt át ezt a kapcsolatot is... :(
2010. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azt tenném, hogy elő adnám a hivatásost, kérj pénzt is nyugodtan, és csinálj meg neki mindent amit csak akar, csábítsd el. Nem hiszem hogy egy ilyen ötletnek nemet mondana egy prostiért.
2010. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!